Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valami jó ötlet búcsúztatásra?

Valami jó ötlet búcsúztatásra?

Figyelt kérdés

A barátnőmék végleg kiköltöznek amerikába és szeretnénk búcsúztatót csinálni neki, mert nagyon közel állt hozzánk. Mindenki valami személyes ajándékot ad neki, én meg csinálok neki egy videót, de ezen kívül nem nagyon van ötletem. Valamit én is akarok még adni neki.(nem ilyenekre gondolok, hogy: Barátnős nyaklánc meg karkötő, hanem valami személyesebbet.) valami ötlet?

(Amúgy 14 éves lány)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. márc. 5. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
egy közös képetek előhívatva (vagy kinyomtatva) szép képkeretben szerintem kedves ajándék a videó mellé :)
2016. márc. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is jobb egy képkeretben egy szép fénykép, amin rajta vagytok mindketten, esetleg még a szülők, vagy akik közel álltak hozzá. De lehet egy verseskötetet is adni neki, hogy ne felejtsen el magyarul, és forgassa a legszebb magyar verseket. Valami összeállítást gondolok: Szép magyar versek, vagy Szerelmes versek vagy hasonlók, amik a hazájára emlékeztetik, vagy lehet valamilyen Mo-ról szóló képes album is.
2016. márc. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon van oda az irodalomért, de nagyon köszönöm!!
2016. márc. 6. 18:39
 4/4 A kérdező kommentje:
bocsi,de tudtok még valamit ajánlani, mert mindenki ilyeneket ad neki... ?
2016. márc. 7. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!