Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Apróbb gondjaim vannak a...

Apróbb gondjaim vannak a suliban. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Konkrétan két dolog zavar. 1.) Van egy lány az osztályban akibe szerelmes vagyok, de sajnos van barátja. El akartam mondani hogy szeretem, de féltem hogy elrontanám a kapcsolatunkat. Nagyon zavar amikor más fiúkkal beszélget. 2.) Néha a beszélgetések közben kirekesztve érzem magam, mintha tudomást se akarnának venni rólam. Hogyan legyek népszerűbb az osztályban? UI:Kérlek titeket a negatív kommenteket hanyagoljátok. Köszönöm :)

2016. márc. 5. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobb hogy nem mondtad el, majd ha nem lesz barátja talán akkor. De tudd azt is hogy ez által ha nem jön össze veled vagy ha még is akkor is még együtt tanultok egy osztályban el fog titeket kísérni a dolog. Féltékeny vagy az normális mert szereted. szerintem keress más lányt...ne miatta legyen rossz kedved.
2016. márc. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne arra törekedj mindenáron, hogy népszerű légy, hanem találd meg azt az egy-két (vagy több) embert, akivel egy hullámhosszon vagytok, jól megértitek egymást, és velük mélyítsd el a kapcsolatot, iskolán kívül is. A többiekkel meg légy kedves, udvarias, mint jó ismerőssel. Akinek van saját baráti köre, nem magányos, nem szorul rá a többiek figyelmére, eleve jobb helyzetben van. A "falkavezér" szerepre születni kell, de nincs azzal semmi baj, ha valaki nincs állandóan középpontban.
2016. márc. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Sajnos nálam is ugyan ez van.Csak én vagyok a lány!:C

De jobb hogy nem mondtad el,várd meg amig szakitanak

2016. márc. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 templarhunter95 válasza:

Én nem vagyok a szerelem híve de jobb hogy ha nem törődsz azzal a valakivel akit ha megszereznél össze is törne.

Voltam én is így engem is lenéztek kirekesztettek, de most rengeteg barátom van. mert a kor mindenre hatással van.

nem kell az hogy pont te legyél a középpontban, egy idő után te is megváltozol majd és úgy cselekedsz ahogy TE jónak látod. nem kell búsulni.

egyszer csak találsz olyan embereket akik majd jobban meg becsülnek téged.

peace"

2016. márc. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!