Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Budapesten belül hol lehetne...

Budapesten belül hol lehetne jó meglepetés bulit szervezni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt valamiféle közösségi helyre, amit ki lehet bérelni. Fiúnak szervezzük a bulit 18. születésnapjára. Nem aranyárban keresek helyeket, mivel az anyukája ugyan állja a költségeket, de nem szeretnék valami pofátlanul (és fölöslegesen) drága helyre ilyesmit szervezni.

A segítséget előre is köszönöm!:) Egyéb tanácsokat is szívesen fogadok, mivel a többi szervezőnek ugyan van némi tapasztalat, de nekem egyáltalán nincs.



2016. márc. 5. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Például nálam.
2016. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hol laksz?xD
2016. márc. 5. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Van elég sok pub vagy ilyesmi ahol van külön terem amit igazából pénz nélkül le lehet foglalni. Mondjuk nem tudom mindenki lesz-e 18 a buliban meg hányan lesztek, de pl a grinzingi borozóban konkrétan tudom, hogy van külön terem a pincében.
2016. márc. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak kiadó lakások,kertes házak is bulikra azok jó áron szoktak menni.

Hányan lesztek?

Mennyi az a költség ami belefér?

Mindenféleképpen Budapest?


Én Mogyoródon a Ring fogadót ajánlom bulikra.



Én ilyesmikre gondoltam

[link]

2016. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!