Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Elzüllt a legjobb...

Mit tegyek? Elzüllt a legjobb barátom. Segítség!

Figyelt kérdés
Volt egy legjobb barátnőm. 9évet voltunk legjobb barátok, de többször is összevesztünk az én hibámból az utóbbi időben. Azelőtt a világ legaranyosabb lánya volt stb. azóta eltelt majdnem 2év és bár egy városban lakunk most látom előszőr. Mosolyogva üdvözöltem, de csak bámúlt. Mikor megöleltem ellökött akkora erővel magától, hogy elestem és ordibálni kezdett. Ekkor már tiszta volt a helyzet. Részeg volt. És a sminkje elfolyva, kócosan, ami nála nagyon alap volt, hogy úgy mèg otthon sem szokott lenni, nem hogy az utcán. Utánaérdeklődtem és mondták, hogy mióta nem tartjuk a kapcsolatot szakított a párjával is (állítólag akkorát csalódott bennem, hogy másokban nem akart ezért mindenkit elüldözött maga mellől) aki mai napig szereti őt és ő is csak bámúl, hogy mi lett vele. Hallottam róla, hogy drogozik is. Mit tegyek most? Miattam lett ilyen?

#legjobb barát #Elzüllt
2016. márc. 6. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne hibáztasd magad.
2016. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nekem az fáj a legjobban, hogy ő mindíg ott volt amikor nekem kellett valami. Kiállt mellettem mindíg, bármi volt. És ha én nem bántottam volna meg annyira ezelőtt két évvel, nem lenne ez...
2016. márc. 6. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!