Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan "szakítsak" a legjobb...

Hogyan "szakítsak" a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Gimi elején jóban lettem egy lánnyal, legyen a neve Ági. Legjobb barátnők lettünk, de nyáron elegem lett belőle, miután itt aludt nálunk. Már korábban is megfigyeltem, hogy rettentően flegma, nagyképű, ingerült, lenéző a modora, de akkor telt be a pohár, amikor a szüleimmel is így beszélt. Ezután egész nyáron kerültem. Szeptemberben ezt már nem tudtam megtenni sajnos. Egyre kevésbé kívántam a társaságát, és az egész kapcsolatunk hónapokig hullámvasútszerű volt. Egy hétig imádtam meg minden, de utána alig beszéltem hozzá, csak ha kellett.

Az is közrejátszik a dologban, hogy sokat változott, rossz irányba. Egy kis angyal volt, de mostanában sokat bulizik és ilyenkor mindig teljesen részeg, majdnem egy év alatt a mostani barátja a harmadik már, aki sokkal idősebb. Két kapcsolat között összevissza smárol mindenkivel, és a fiúkkal nagyon kirívó, másokkal flegma, bunkó, ahogyan már írtam is. Nagyképű is, azt hiszi, hogy sokkal szebb nálam, és bár a szépség relatív, ez senki szerint nem igaz. Eljátssza a nagy tapasztaltat nekem és egy harmadik barátnőknek, rettentően idegesítő, nagyképű, észjátszós, öntelt, flegma, nagyon elegem van belőle. Cikinek tartom. Meg akarok szabadulni tőle.

Én találtam magamnak egy másik legjobb barátnőt, akivel sokkal jobb a kapcsolatom, mint vele bármikor is volt, illetve ott a harmadik barátnőknek, aki szintén inkább hozzám húz. Áginak alig vannak barátai, csak páran, pontosan azért, amilyen. Ha én "szakítok" vele, a harmadik barátnőnk is valamennyire el fog távolodni, így maximum 2-3 barátja, haverja marad, plusz azok a fiúk, akik írogatnak neki, mert egy k**va. Nem nagyon bírom már tovább. Ne akarjon engem túlragyogni, mikor nincs mire. Botrányos az egész csaj. Hogyan szabadulhatok meg tőle?



2016. márc. 7. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló helyzetben. lehetne mondani, hogy ezt így mondd meg neki, de nálam pl. az is volt a baj, hogy egyszerűen ne volt képes felfogni, illetve kényelmes volt azt mondania mindenkinek, hogy a legjobb barátja vagyok. Én elértem, hogy felfogja, hogy megsértődtem, generáltam egy összeveszést, sé közöltem, hogy legjobb barátnőm többé nem lesz. Gagyi módsze,r de egyszerűen abból nem értett, ha csak megmondtad, hogy hagyjál, ez meg az a baj.
2016. márc. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem keresed,és flegmázol vele ,majd veszi a célzást,pláne ha ezt amit leírtál finoman elmondod neki.Lehet megváltozik.Sok barátomban csalódtam kellemesen így.Tudod mindenkinek vannak zűrös korszakai,szerintem idővel ő is vissza tér a régi énjéhez.
2016. márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Mond meg neki hogy ez meg az zavar benned és ha nem vesz visszább akk hagyd .Akk csak saját magával foglalkozik az ilyen nem bnő.
2016. márc. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod megbántani, mert gondolom nem akarsz vele összeveszni konkrétan, mert különben már megtetted volna, akkor mondhatnád neki, hogy látod, hogy most más korszakában van, mint amikor összebarátkoztatok és jelenleg nem te vagy a legmegfelelőbb barát neki. Nem tudsz ezekről a dolgairól beszélgetni vele, valamint neked a bulizás is mást jelent, párkapcsolatban sem olyan merészen akarod előadni.
2016. márc. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!