Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan esik rosszul?

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel egy szakra járunk az egyetemen. Hozzánk csapódott egy lány, kedves, de valahogy nekem annyira nem szimpatikus. Nagyon ráakaszkodik a barátnőmre és engem próbál kitúrni úgy érzem. Szóval tegnap én később végeztem az egyetemen, mikor sétáltam haza felhívtam a barátnőmet. Kérdeztem nincs-e kedve moziba menni, erre kiderült hogy hát ő már most ott van, mert elhívta ez a csaj meg még páran a csaj barátai közül is mentek.

Kicsit rosszul esett, nem csak az hogy engem nem hívtak mert hát nem vagyunk összenőve, de előtte nap barátnőm azt mondta hogy sok dolga van még aznap, segítenie kell anyukájának, közbe meg ez hazugság, mert akkor már rég le volt szervezve ez az egész. Szóval inkább ez a titkolózás meg hazudozás esik szarul. Mit kellene lépnem szerintetek? Nem akarok hisztizni de tényleg szarul esett most ez.


2016. márc. 12. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnő cím esetedben csak egyoldalú, már csak a haverja vagy, sajnos.
2016. márc. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

b*ssz ki vele te is


PROBLÉMA MEGOLDVA

*airhorn*

2016. márc. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!