Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem jelentkezik?

Miért nem jelentkezik?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm egy hónapja nem reagál az üzeneteimre, hívásaimra. Nem"tinihiszti",30 éves nők vagyunk. Én néhány éve másik városba költöztem, jelenleg kicsi babával vagyok itthon, kevesebbet találkozunk, de azért 1-2 havonta sikerült és rendszeresen tartottuk a kapcsolatot telefonon/viberen. Nem az a fajta ember, aki csak úgy eltünedezik, 15 év alatt soha nem csinált ilyt, de kb egy hónapja nem reagál. Telefonja csörög/elérhető,de a viber üzeneteim nem olvassa el, nem veszi fel a telefont. Utoljára 2 hónapja nagyon jóban váltunk el. Mit tennétek a helyemben? Voltatok már hasonló helyzetben, mit csináljak?
2016. márc. 12. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak szüksége van az egyedüllétre. Én férfi vagyok, viszont abban az esetben, ha valami nagyon megviselne, én sem keresnék senkit egy jó darabig.
2016. márc. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

idegesíti őt a gyereked mivel írtad:

Kicsi baba


biztos még hülye hogy értelmes legyen a gyerek ezért sok ismerősöd nagyon is idegesíti, csak ezt magukban tartják.

Érted mire gondolok nem? egy gyerek az gyerek és amíg nem lesz elég érett nem biztos hogy eltűrik egyes emberek

2016. márc. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Biztosan nem a baba miatt. Imádja a babákat, gyakran kérdez felőle, szívesen dajkálja.
2016. márc. 13. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet megjátsza
2016. márc. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!