Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez pofatlansag vagy csak szegeny?

Ez pofatlansag vagy csak szegeny?

Figyelt kérdés

Fel eve ismerkedtem ossze egy lannyal, o soha nem vesz maganak semmit(ezalatt a fel ev alatt 1x evett velem a Mekibe illetve egyszer vett egy 300 Ftos sapkat). Ezenkivul soha nem lattam, hogy vesz maganak valamit.

Nekem nagyszuleim szoktak penzt adni, es eleg gyakran veszek magamnak nasit. Mindig megkinalom, nincs olyan, hogy ne vegyen belole, viszont kicsit fura nekem ez, hogy o soha nem kinal meg semmivel, mert soha nem vesz semmit.


2016. márc. 12. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő venne valamit és nem kínálna meg soha, az lenne a pofátlanság. Meg ha megkínálod és megeszi előled szinte az egészet. Erről nem írtál, hogy amikor megkínálod, akkor elvesz két szem kekszet vagy felfalja előled az egész zacskót? Nem mindegy.

Szerintem csak nem nagyon kap zsebpénzt. Bár az is lehet, hogy kap, de gyűjt valamire.

2016. márc. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt te látod, hogy mennyire csóró.

Akkor lenne pofátlanság, ha látod, hogy vesz magának és soha sem kínál meg.

2016. márc. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Miért nem vele beszéled meg, ahelyett hogy olyan embereket kérdezel, akik egyikőtöket sem ismerik?


Ha lenne pénze, valószínűleg venne magának ezt-azt.

A kérdésfelvetéses alapján inkább veled van baj, mintsem vele.

2016. márc. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Akkor lenne gátlástalan ha követelőzne és elvenne mindent . Ezt viszont trendi nők teszik és így kitartatják magukat . Mivel ő nem önző ezért nincs mit számon kérned le ...
2016. márc. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolom suliba jártok még,ergó nem dolgoztok.


Valószínű nem kap annyi zsebpénzt,sőt lehet semmilyen zsebpénzt nem kap,lehet gyűjt vmire. Sok oka lehet.


Viszont ez abszolút nem pofátlanság, akkor lenne az ha ő vesz egy csomag chipszet és nem kínál meg,hanem maga eszi meg,illetve ha te megkínálod akkor eleszi előled az egészet. De mivel nem így van,nem pofátlanság.


Nem tudom milyen a viszonyotok,de akár rá is kérdezhetsz finoman,hogy a szülei mit dolgoznak,merre laknak,szokott e kapni zsebpénzt,gyűjt e vmire stb stb.. Akár ha van pár olyan ruhád amit nem hordasz neki is adhatnád.Kérdezz rá,hogy szortíroztál a ruháid között és van pár amit nem hordasz,nem akartad kukába dobni,de ha jó rá,tetszik neki hordja nyugodtan.


Nekem legjobb barátnőm mai napig ad ruhát,tudja,hogy nekem nincs úgy pénzem,hogy tudjak venni. Van mikor ő vesz nekem 1-2 felsőt. 3 éve ismerjük egymást.Kezdetekkor ilyen volt velem. Önzetlen ő is én is.

Ha neki van pénze ő hív meg bármire buli,mozi,kajálás. Ha nekem van és neki nincs akkor én hívom meg.

2016. márc. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"soha nem vesz semmit."

"fura nekem ez, hogy o soha nem kinal meg"

Logic?

2016. márc. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!