Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy van illetve volt egy legjobb barátnőm akivel 8 évig voltunk ,,együtt". Igaz hogy távkapcsolat volt, igyekeztünk sokat beszélni egymással mindig írtunk egymásnak, skypeltünk szóval nem hanyagoltuk egymást. Nagyon jóba voltunk úgy is hívtuk egymást hogy tesó, olyan lett volna mintha rokoni kapcsolat lenne köztünk. Emlékszem hogy még hogyan is ismerkedtünk meg: Ugye ő falusi és akkor én még akkor budapesti voltam és mindig amikor mentem mamámékhoz akkor ő is átjött és reggeltől egészen estig tudtunk együtt játszani (persze akkor még kicsik voltunk most már felnőttünk) és akkor így ismerkedtünk meg... Mindig nagyon sokat nevettünk, mindig megosztottuk egymással a lelki dolgainkat stb... és mivel én 1 évvel idősebb vagyok, sokszor tanácsot is adtam neki.



És hát egyszer egy az történt hogy eléggé megváltozott, nem tetszett hogyan áll hozzá a dolgokhoz , nagyképű lett, beképzelt szóval nagyon elszállt magától,és én ezt nem hagytam szó nélkül (bevallom elég csúnyán) kiosztottam, megmondtam neki a magamét hogy mégis mit képzel?! Erre nagyon megharagudott rám...2 hétig szinte nem is beszéltünk... Aztán nagyjából kibékültünk de nem volt az igazi...Aztán lett egy párkapcsolata ami egy kicsit javított rajta, de amikor szakítottak én próbáltam neki segíteni meg minden, de akkor már látszott hogy nem vagyunk túl jóba... 1 hónappal később újra minden a régi lett és megint jöttek a viták. De ez egy nagyon heves vitába vágott át...Nagyon sok durva dolgot a fejemhez vágott pl: mekkora lúzer vagyok, sose sikerül nekem semmi, stb... És persze én is pl: beképzelt lett, rhibanc lett stb... Ahol tudtuk ott sebeztük egymást. Azóta találkoztunk személyesen és kicsit enyhült a helyzet szinte nyáron 3-szor voltunk együtt. Aztán jött a suli meg minden , hallottam hogy elköltöztek és ennyi amit a mai napig tudok róla... Azt sem tudom mi van vele, nem tudom mi történt vele... Szeretném hogy újra jóba legyünk de sajna tudom( vagyis érzem) hogy ő már elfelejtett teszik rám...



Nagyon fáj az egész... Én is nagyon megváltoztam, lecseréltem a vidám stílusomat emo lettem (pls emiatt ne ítéljetek el!!!) csak is metalt ill. rockot hallgatok... semmi vidám dolog... Közel 2 éve nem tudok róla semmit...



Értelmes válaszokat várok! Előre is köszönöm ha valaki tud tanácsot adni!



#barátság #távkapcsolat #emo #nemtudokrólasemmit #újrakezdhetjük #bevallomhibáztam
2016. márc. 12. 19:42
 1/2 anonim válasza:
Keresd meg facebookon, írj neki. Tapasztalatom, hogy ha egy ilyen barátságba egyszer összevesztek, akkor nem lehet nagyon mit tenni, de nyugodtan írhatsz neki szerintem, jó néha beszélgetni ilyen régi barátokkal, akkor is ha összevesztetek. Ennek már két éve. Sőt, lehet hogy ő is akarna veled beszélni, de nem mer írni neked. :) sok sikert.
2016. márc. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! :) Kíváncsi vagyok mit fog reagálni, remélem nem sül el rosszul.
2016. márc. 13. 16:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!