Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire kerültök közvetlen...

Mennyire kerültök közvetlen kapcsolatba az ellentétes nemű, közeli barátaitokkal?

Figyelt kérdés
Diszkóban együtt táncolni, etetni a másikat, egymás előtt öltözni/pisilni, kinek mi fér bele?

2016. márc. 12. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

A felsoroltak közül egyik sem. Ellenkező neműekkel csak haveri barátságot tartok fenn. Ez kimerül a hétköznapi beszélgetésben. Ha közelebb is kerülünk egymáshoz, az is csak azt jelenti, hogy kicsit komolyabb, személyesebb témákat is megbeszélünk egymással.


Ezt az etetni a másikat dolgot amúgy nem is értem. Ki az, aki felnőtt embert etet??? Még a páromat sem etetném, tud ő magától enni. Egy barátot minek etessek? Létezik olyan, aki másokat etetni szokott? Mit jelent ez egyáltalán a gyakorlatban? Felvágja neki apróra a rántott húst és mondja, hogy "ááááá itt jön a repülő", mint egy kisbabának? XD Esküszöm, el nem tudom képzelni!

2016. márc. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
El tudod képzelni, hiszen épp most írtad le,amire gondoltam. Biztosan vannak ilyen mélységű kapcsolatok, persze poénra kell venni, nem csak lesérült embert lehet etetni :D
2016. márc. 12. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanannyira, mint a velem azonos neműekkel. Én kicsit távolságtartóbb vagyok mindenkivel testi kontaktust tekintve, de minden barátom számíthat rám nemtől függetlenül, amíg nem él ezzel vissza.
2016. márc. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Pont ugyanaz, mint a velem azonos neműekkel. Nagyon nem bírom az àlszent magakelletést, magamutogatást, majd amikor rámozdulsz a csajra, akkor fel van háborodva, hogy hát ő nem úgy gondolta! Hát akkor ne kínálgasd a portékádat, ha nem eladó.
2016. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Smarolos viszonyba vagyok veluk nem iagazabol reszegen majdnem mindegyikkel smaroltam:D
2016. márc. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tánc belefér, ennyi.
2016. márc. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jajj torolve lett a valaszom:Dszanalmas
2016. márc. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!