Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet ilyen emberekkel...

Hol lehet ilyen emberekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Akik deathcore,death metal zenéket szeretik és a stílusuk,öltözködésik is ilyen.Nekem nagyon tetszenek az ilyen stílusú emberek,de nagyon senkit se ismerek,aki ebbe a műfajba sorolja magát.Nemrég költöztem Budapestre és jó lenne ismerkedni,barátkozni,hasonló gondolkodású emberekkel.

2016. márc. 15. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen zenét hallgatsz például?
2016. márc. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Műfajilag dallamosabb death metal,deathcore,hörgős,de dallamosabb bandák mint:Gates of Ishtar,Arch Enemy,de csak a régi az Angela-s!,Rise to fall,Thy Light,Caliban,Trivium,Disturbed,Bow before none,Greedy black hole,Battlecross,Holy Moses,Obtenebris,As i lay dying,Miss may I,Born of osiris,Heaven shall burn,Whitechapel,Sylosis,Deficiency,Bloodspot,In Flames,Illdisposed,Kataklysm,Anoreksi,For today,Parkway drive,A journey home stb Sok van!
2016. márc. 15. 16:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha koncertre kell valaki és akivel jókat lehet dumálni, írj nyugodtan! :DD

Örök Dimmu Borgir fan.

2016. márc. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Koncerten lehet ismerkedni
2016. márc. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán van időm,ha koncertre eltudok menni.Meg ha el is megyek,akkor a zenére,bandákra figyelek.
2016. márc. 15. 18:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Te tudod. Szokott ott lenni szünet, hangszerelés, előtte-utána idő.
2016. márc. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én akkor mentem mikor már eleve játszottak a bandák,utána átmentem másik terembe is,hogy meglesem ott kik lépnek fel.Mikor vége lett az összes koncertnek hazamentem.Meg most csak úgy,hogy menjek már oda idegenekhez,nem szeretek más magán szférájába belemászni így.Neten ok,mert az megint más.
2016. márc. 15. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!