Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm a hátam...

A legjobb barátnőm a hátam mögött durván kibeszél. Kérdőre vonjam, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Igazából négyen vagyunk LB-k de mindegyikünket kibeszél valamelyikünkel a másik háta mögött. Mi tűrjük a megjegyzéseit de én már nagyon tele vagyok. Szerintetek letámadjam? Vagy tűrjem? Vagy más valamit csináljak?Fontos lenne mert nem ez az egyedüli probléma vele.

Ja és ő nem tudja hogy mi tudjuk mit mondott rólunk.



2016. márc. 15. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, voltam nagyon hasonló helyzetben, írj nyugodtan :)
2016. márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a hátad mögött durván kibeszél akkor egyátalán nem a legjobb barátnőd, beszéld meg vele
2016. márc. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem nem legjobb barátnő az ilyen! Hagyd az ilyen pihentagyú embereket :)
2016. márc. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyelembe kéne venni azt is, hogy az ilyen visszajutott infók általában el vannak ferdítve rendesen :)) Meg kell kérdezni, hogy a baridnak tartja-e magát. Ha igen akkor meg kell kérdezni, hogy miért beszél ki.
2016. márc. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vond kérdőre! Ez nem is kérdés!. És egyet értek azzal aki azt írta, hogy ő nem a Legjobb Barátnőd. Mert, ha ilyet tesz, akkor tényleg nem az! Sok sikert hozzá. :)
2016. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!