Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek belefér ez egy...

Szerintetek belefér ez egy barátságba két fiú között?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom többször van hogy ráteszi a fejét a mellkasomra, vagy hogy ha egymás mellett ülünk akkor jól nekem dől. Keresi a testi közelséget, nekem is jól esik közel lenni hozzá. Szerintetek ő többet szeretne?

2016. márc. 18. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
errol volt egy film is. "Tul a barátságon" :)
2016. márc. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Megfogom nézni!

2016. márc. 18. 20:52
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Belefér, ettől még nem lesz senki búzaszál. Vannak ilyen emberek, van akinek meg a vállára teszed a karod azt már minden baja van. Legtöbb haveromtól engem is idegesít ha egyáltalán hozzámér, de van akitől nem. Ennyiből nem tudjuk megállapítani ő "többet szeretne-e". Ha igen akkor az neked kellett volna hogy feltűnjön már. Az is ha esetleg te akarsz többet...
2016. márc. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem belefér. Nálunk a suliban az évfolyamunkon lévő másik osztályban a fiúk szeretik ölelgetni egymást, meg ilyenek. Én ebből nem azt szűrtem le, hogy abból az osztályból akkor 8-10 fiú mind meleg, hanem hogy ők emberek, szükségük van arra, hogy szeressék őket. Egyébként meg ha a lányok járkálhatnak kézen fogva, mégsem leszbik egyből, akkor a fiúk miért ne ölelhetnék meg egymást? Ugyanúgy vannak érzéseik, mint a lányoknak. Ha meg egyenjogúság van, akkor az ne csak arról szóljon, hogy a lányokkal/nőkkel mi van, hanem hogy a férfiaknak se kelljen 0-24-ig keménynek mutatniuk magukat, nehogy másnak higgyék őket. (Ha azok is, akkor se kell őket bántani, a magánügyük.)

Hú, szépen eltértem a témától, bocsi. :'D Mindegy, szerintem belefér, ennyi a lényeg. 17L

2016. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Először is az 1. válaszoló szívat téged.


Másodszor: belefér. Abban az esetben, ha tisztázottak a viszonyok. Úgy értem, hogy én pl. lány létemre sem vagyok az az ölelgetős, barátnőkkel összeölelkezős típus. Ha ti olyanok vagytok, akkor rendben van, de mindkét félnek essen jól, hogy hozzáérnek. Amúgy igen, ennyi belefér.

2016. márc. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a 17 éves lány jól leírta, és az én volt gimimben is sok ilyen fiú volt, nem voltak ők se melegek. Sőt, akik melegek voltak, pont nem csinálták ezt.
2016. márc. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előre szólok, hogy amit az első javasolt, az egy meleg film, és poénból írta be :)
2016. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon aranyos:)
2016. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Néha haver nálam alszik megszoktam ölelni es puszilni nincs ebben semmi hajlam nyílvánosan azért mi nemölelközünk mert kicsit ciki lenne csajok előtt de am szeretjük egymást úgy tesósam
2016. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!