Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Féltékeny vagyok a legjobb...

Féltékeny vagyok a legjobb barátnőmre?

Figyelt kérdés

Most 9.-es vagyok es 6.ota bartatnok vagyunk.9tol kezdve kulon iskolába járunk,ezáltal mas mas barátaink vannak,megis en ahányszor valamelyik iskolatarsaval van delutan/hetvegen vagy csak olyan kepet küld amin nem egyedul van elfog egy keserű erzes,féltékenység..

Tudom h en vagyok a legjobb barátnője es, hogy tenyleg nagyon jol el vagyunk megis felek hogy esetleg elhalvanyul ez a barátság mert legtöbbször csak hetvegen tudunk iskola mellet találkozni.

Ez normalis vagy ezzel tudok kezdeni valamit?



2016. márc. 18. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha érzékelteti hogy te vagy a legfontosabb neki, akkor nincs okod az aggodalomra. Nem sajátíthatod ki, sőt örvendj annak hogy jól kijön másokkal is. Te is szerezz más barátokat is.

A barátnőddel próbálj minél több programot szervezni, és szinte napi szinten pár szót váltani facebookon, sms-ban, vagy felhívni őt. Megtudod ítélni, és ha tényleg látod hogy legjobb barátnőjeként kezel, akkor nyugodj meg, mert ez nem fog változni, még akkor sem ha egy időre látszólag eltávolodtok.

Ha továbbra is nagyon zavar ez, akkor ajánlom beszélj erről vele, és lásd meg, ő is megfog nyugtatni!

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!