Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szülinap egyedül?

Szülinap egyedül?

Figyelt kérdés
20. szülinapomra szerettem volna összehívni a szűk baráti körömet egy kis ünneplésre. De az egyikőjük nem ér rá, így akkor egy másik emberke sem szeretne jönni, és így tovább. Elég rosszul érint, hogy egyedül töltöm majd a szülinapom. Szerintetek mit lépjek? (L)
2016. márc. 18. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hívj meg engem, nem okozom csalódást. Szobatiszta vagyok és csendes.

Amúgy ne legyenek aggályaid, vannak rajtad kívül más olyan emberek is akik egyedül tölti eme csodás napot.


Szüleid esetleg??? Család??

2016. márc. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 hugyosgalacsin ***** válasza:
ne búslakodj emiatt! de ha "barátaid" nem tudnak szakítanak rád egy órácskát is nem sok jót jelent. Próbáld meg a legtöbbet kihozni a napodból, hogy ne jussanak eszedbe.
2016. márc. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot aranyom! :)
2016. márc. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, ihatunk egyet online :D Te megbontasz egy üveg bort, én is megbontok egy üveg bort és szépen megiszogatjuk, közben meg dumálunk a neten :D

Mielőtt azt hinnéd, hogy ezt szívatásból, vagy hülyéskedésből írom, elárulom, hogy ünnepeltünk már így szülinapot egy-két barátommal, akikkel szintén nem tudtunk elmenni szórakozni azon a bizonyos napon.

Nyilván egy tisztességes, személyes ünneplést nem pótolhat a dolog, de azért a semminél ez is több :) Gondold meg! :D

2016. márc. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem egyedül telt a szülinapom,de nagyon sokan lemondták,pedig rohadt sokat szervezkedtünk!! Megértelek.


Tavaly előtt úgy döntöttünk húgommal,hogy mamámék telkén tartjuk a szülinapi bulinkat DJ ismerősöm ki jött volna,így ment volna ezerrel a zene,pont ezért jó választásnak tűnt a telken,igaz eléggé kívül esik a városon,de csendháborítás miatt nem kellett volna aggódnunk.

Pörköltet csináltunk bográcsban.

Ott alvási lehetőség lett volna 8-10 ember kényelmesen eltudott volna aludni,mert sok ágy és matrac volt az emeleten ami nagy volt.Így ha kocsival jöttek volna simán ihattak volna,mert tudtak volna hol aludni.


Nos húgommal összesen 25 embert hívtunk meg! Aztán 5-en rögtön le mondták nem jó nekik,pedig két héttel előtte csináltunk egy csopit. Szóval tudták.

Na mindegy ahogy teltek a napok mindig mondta vki le.


Party 18:00 kor kezdődött,mert akkorra mi kint voltunk a kaját előkészíteni,így úgy gondoltuk,hogy 6 tól lehet jönni.


összesen 8-an voltunk, DJ ismimet lemondtam inkább


Húgom majdnem sírt,hogy 6 ember jött el. Legjobb barátnőm 1 órát maradt párjával,mert lázasan,betegen,de lejött,nem akart cserben hagyni, 2 barátnőm is 1,5 órát voltak utána ők is mentek.


Én,húgom, húgom párja és neki a haverja, szóval így 4-en voltunk konkrétan egész végig.


Mi bevásároltunk igaz tudtuk nem leszünk sokan,de azért vásároltunk sok mindent, nagy adag pörit főztünk.Készültünk,zenéket töltöttünk le,ki hurcibáltuk a hangfalakat,mélynyomót.


Erre ez volt.


Borzasztó szülinap volt.


Ennyi erővel nálunk a lakásban is lehetett volna,hogy 4-en vagyunk.


Ott derült ki számomra,hogy barátaim nincsenek.


Legjobb barátnőm is maradt volna hajnalokig csak beteg volt,de ezért nem hibáztatom nyilván.


Szóval fel a fejjel.

Testvéred,uncsitesód akikkel ihatnál?

2016. márc. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is egyedül töltöttem a születésnapom. És szeretem is egyedül tölteni.

Neked meg azt javaslom, hogy keress új barátokat.

Milyen barát az olyan, aki nem egy el egy jubileumi születésnapra? Pont a tiédre!

Sajnálom ami történt, a következő 10 éved új barátságokkal teli, boldog és békés évtized. :)

2016. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lotti1 válasza:
Hallottam már ilyet!Aztán jött az igazi meglepetés,mikor mindenki várta már otthon az ünnepeltet.Vagy épp szerveztek meglepi vacsorát.Javaslom légy csinos a nagy napon!Hátha....Boldog szülinapot!:-)
2016. márc. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálam az is csoda ha valakinek eszébe jut,nemhogy még bulim meg tortám legyen.:D


Mikor lesz a tied?:)

2016. márc. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 19-én volt, és a családommal töltöttem a napot. :)
2016. márc. 21. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!