Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez jó ötlet lenne hozzá? Ha...

Ez jó ötlet lenne hozzá? Ha nem, akkor írtok más lehetőségeket?

Figyelt kérdés
Azt akarom, hogy két barátnőm összevesszen, de ne tudják meg, hogy én voltam. A tervem: írok egy-két sort egy papírra, hogy mennyire nem bírom a lányt, meg ilyenek,aztán aláírom a másik barátnőm nevét. "Véletlenül" az asztalán hagyom a papírt, és ő elolvassa. A másik barátnőm egyértelműen tagadni fogja, és ha engem kérdezne, én teljesen értetlen képet vágnék, hiszen nem is az én írásom, stb. Szerintetek sikerülne? Ha nem,akkor mit csináljak? Sürgős, légyszi! És ha kérhetem, kíméljetek meg a "ne csinálj ilyet" " gonosz vagy" és többi megjegyzésektől, mert ha sikerülne, mindenkinek jobb lenne.

2016. márc. 19. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hugyosgalacsin ***** válasza:
89%
remélem mind a kettő barátnőd rádöbben, hogy mekkora egy szarkavaró vagy és faképnél hagynak...
2016. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!