Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hamis barátok. Mit tegyek?...

Hamis barátok. Mit tegyek? Mondjam a szemükbe vagy tartsam magamban a véleményem, hátha változik a helyzet? L/17

Figyelt kérdés

"Megváltozott minden. Jobban mondva ti változtatok meg. Nem én, de nem ám. Tudjátok, régen nem voltatok körülvéve 600 mázsa baráttal, akikkel mostanában rendkívül jól elvagytok.


Olyan érzésetek van, mintha valakit kihagytatok volna a számításból? Hm. Talán engem. Talán azt az embert, aki mindig mellettetek állt, aki folyamatosan szervezte a programokat, hogy ne menjen tönkre a barátságunk. Es látjátok? Teljesen felesleges volt az egész.


Szerintem el sem tudjátok képzelni, hogy hány szünetet szenvedtem végig az idei tanévben egyes egyedül. Akkor most megkérlek titeket, hogy gondoljátok át, ti hányat töltöttetek el így. Azt a... El sem hiszem. Egyet sem? Meglepő.


Ismeritek azt a mondást, hogy "Ha nincs ló, jó a szamár is"? Biztosan. Érdekességként megjegyezném, hogy az ezt megelőző két évben ez nem így volt.


És igen, akkor most jöhetnek a megjegyzések, miszerint egy hisztis p*csa vagyok, aki saját magának generálja a konfliktusokat, mert éppen nincs jobb dolga. Ahha. Szerintem is.


El vagyok felejtve, emberek. Az idő nagy reszében ezt érzékelem, tapasztalom. Meguntam. Nincs szükségem hamis barátokra. Ilyen áron inkabb ne is legyenek."



2016. márc. 19. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem magunkba-tartott gondolatokkal alakult ki a mai világ sem, hanem tettekkel.

Csak egy kicsit írd át, mert "erőszak erőszakot szül" elven az irományod kissé offenzívnak hangozhat nekik, s az csak felbőszíti őket. De a problémáidat mindenképpen tárd ki eléjük, mert a semmiből nem lesz változás, hacsak nem történik csoda.

2016. márc. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
annyira átérzem :/ én arra gondolok hogy talán akik kicsit visszahúzódóbbak azok nagyon a megbízható, de kevés barátokat tartják maguk mellett. és mivel nincs olyan széles baráti körük, így kifejezetten mélynek és bensőségesnek tartják a megrögzül megbízott barátokat. én is ilyen vagyok, és én is sajnos sokszor érzek így:/ de ráfogom hogy túlérzékeny vagyok, és lehet hogy ők erre nem is gondolnak. azoknak az embereknek akik nem tapasztalták meg hogy ez milyen, azoknak nem feltétlen olyan az érzelmi intelligenciájuk hogy észrevegyék, amikor az ilyen viselkedéssel megbántanak valakit:) (félreértések elkerülése végett, nem bántásként, se nem nagyképűségből mondom :))
2016. márc. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Keress új barátokat. :)

Nekem sincsenek barátaim, csak haverjaim.

Akit a barátomnak nevezhetnék sem nevezem a barátomnak, mert tudom hogy 20% fölött van az esélye hogy elárul.

2016. márc. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tizenegyedikben új barátokat találni, fôleg osztályon belül, azért elég necces és kicsi az esélye
2016. márc. 22. 07:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Mond a szemükbe?

Miért mondanád?


"Ne siess az ítéleted közzétételével. A rejtett ítélet sokszor erősebb. Irányíthatja a reakciókat, és ennek a hatása csak akkor érződik, amikor már túl késő tenni ellene."

>Herbert Frank<

2016. márc. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!