Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kezdeményezzek békülést...

Hogy kezdeményezzek békülést ezek után az egyik legfontosabb emberrel az életemben, egy hatalmas összeveszés után? 18/f

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm ,aki nagyon fontos lett számomra a nyáron ,de csak mint barát ,elég sok dolgot meg tudtam beszélni vele és nagyon jó tanácsokat is adott ,ő elég magának való típus és picit zárkózott is ,de mint ha velem kevésbé lett volna az...Szóval a lényeg az ,hogy bő 1 hónapja teljesen kiborult nála a bili ,mert az ő elmondása szerint ,nem tud hinni a fiú-lány barátságba és szerinte én rá hajtottam és ,hogy ez nem tetszik neki és ,"hogy csak biztos megakarom d*gni" és még jó sok elég képtelen dolgot hozzám vágót ,és ezt még nem is személyesen csak chaten ,majd letiltott...Még reagálni se tudtam rájuk.... Én megszeretném érteni ,hogy honan jött ez neki ,mert semmi jele nem volt annak ,hogy valami baja lenne.Egyszer kétszer meg dicsértem a haját meg a pólóját ,mert váltott picit haj színt meg egyebet ,de semmi más,de kb ennyi és mikor megismerkedtünk én alapból úgy kezdtem ,hogy csak barátként tekintek rá és ,hogy ezt eltudja-e fogadni ,illetve ,hogy ő se akar-e többet ugye? És ő ebbe akkor bele is ment... Szóval a kérdésem azaz ,hogy hogyan tudnám tisztázni ezt a dolgot vele? Esetleg kérjek meg egy közös barátot ,hogy segítsen vagy hogy? várom az ötleteket és köszönöm előre is a segítséget :) és a lány 17 éves.

2016. márc. 20. 00:23
 1/5 anonim válasza:
16l vagyok. Es szinte pontosan ez tortent velem. Irj privatba ha szeretnel;)
2016. márc. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy hagyd a francba, vagy légy nagyon türelmes, és várd ki, hogy kicsit "felnőjön" a lány.
2016. ápr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Te bolond" ő kattant rád! - fiatalok, nekik minden új. ;)


Most döntsd el, hogy érdekel-e mint pár vagy sem!


Ha érdekel lépj, ha nem várj míg kihűlnek az érzelmei!

2016. ápr. 17. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én a lány barátommal oleljuk pusziljuk egymást mégis mindkettőnknek van szerelmi élete, nem értem miért akadt fel a lány
2019. szept. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40 év élettapasztalattal mondom, hogy ez a hajó alighanem elment...
2019. okt. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!