Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy viszonyulnátok egy...

Hogy viszonyulnátok egy baromira félénk lányhoz, ha próbálna ismerkedni veletek? De olyan végletekig menően félős, szorongós csajhoz akin nagyon látszik, hogy fél?

Figyelt kérdés
21 vagyok és nagyon szorongok az emberek között, viszont próbálok ebből kijönni és ismerkedni. Szerintetek baromira fura egy ilyen illető, mint én és inkább otthagynátok, vagy hogyan kezelnétek egy ilyen helyzetet?
2016. márc. 20. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen lányok full cukik. De most nem? :D Hát dehogynem. Full édes, hogy fél, bár fel nem fogom, hogy mitől, de ettől függetlenül full cukik vagytok. Innen üdvözlöm az összes ilyen lányt! :D


Ja, válaszolva a kérdésre: támogatnám és segítenék neki, hogy ne féljen.

2016. márc. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha tudnék vele beszélgetni és nem lenne kínos akkor semmi gáz, kicsit én is csendesebb vagyok, bár én nem azért mert félénk vagyok, csak semmire se tartom az üres fecsegést :D Egy ilyen lány értékesebb sokszor, csak ki kell szabadítani a palackból :D
2016. márc. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Segítenék neki meg kedves lennék hogy ne ijesszem el.:D
2016. márc. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Oh én is ilyen vagyok szóval megnyugodtam mert azt hittem hogy gáz vagyok!
2016. márc. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Sajnos én is ilyen vagyok.

20f

2016. márc. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Imádnám :)
2016. márc. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne vele baj,sőt értékelném,hogy ennek ellenére összeszedi magát és próbálkozik :) Sok sikert :D
2016. márc. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!