Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha sokkal...

Mit csináljak ha sokkal rondább vagyok mint a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Ő nagyon szép,a fiúk kedvence, mindenki vele akar barátkozni,őt mindenhol észreveszik.Mindig eltervezem hogy ma magabiztos leszek de ha meglátom őt akkor szertefoszlik.Mit tegyek hogy észrevegyenek az emberek,ha bemegyek valahova hogy legyen akkora kissugárzásom hogy minden szem rám terelődjön?

2016. márc. 20. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Hordj drága ruhákat arra sokkal jobban cuppannak a srácok! Nike Adidas stb.

Hidd el egy vagány csajnál nincs is jobb!

2016. márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. márc. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem igazán szeretem a nike és adidas cuccokat.

Második válaszoló:16

2016. márc. 20. 18:50
 4/13 anonim ***** válasza:
Esetleg kérhetnél tőle pár tanácsot, szerintem örülne is neki, hogy segíthet:]
2016. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb smink egy ronda barátnő...
2016. márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Milyen tanácsot lehet adni abban hogy hogy legyek kedveltebb a pasik meg úgy általában az emberek körében és hogy hogy legyek szép ha egyszer nem születtem annak?
2016. márc. 20. 19:09
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Sportolj, adj magadra, és cseréld le a barátnődet egy olyanra, aki külsőben kb. egy szinten áll veled.
2016. márc. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem van egy nem szép lány ismerősöm, de csinos, nőies, ápolt, van is párkapcsolata, és sugárzik belőle valami vonzó: lányok számára is szimpatikus mint barát. Most nem konkrétan a nőiességről van szó. Ő speciel a virágos meg csipkés, lányos dolgokat szereti. Arról van szó, hogy van egy stílusa, ami jellemzi őt. Egyszer a magyartanárunk azt mondta, ha a rokokó stílust kell jellemeznünk, gondoljunk ennek a lánynak a ruháira. :D Ennyire egyéni, és határozott az egyénisége. Stílus kell hozzá.
2016. márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne cseréld le a barátnődet, ez nem jó tanács szerintem.
2016. márc. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod, hogy szeressenek, légy szerethető! Nem a szépség számít. Legyél kedves, vagy amilyen akarsz, csak később ne csodálkozz, ha nem bírnak. Legyen saját véleményed, legyél magabiztos, és ha a fiúknak nem kellesz: ő bajuk.
2016. márc. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!