Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meg lehet még menteni ezt a...

Meg lehet még menteni ezt a barátságot?

Figyelt kérdés
A legjobb barátommal hónapok óta csak veszekszünk, nagyrészt az én hibámból, nagyon szemét voltam Vele, egy ideje békülni próbálok Vele, és kiderült, hogy a veszekedős időszakban volt egy balesete és nem mondta el... :( Teljesen kiborultam, hogy hová jutottunk... :(( Neki nem mondtam, csak nagyon szomorú voltam... Meg lehet menteni valahogyan?
2016. márc. 22. 13:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"Teljesen kiborultam, hogy hová jutottunk"


a mondat helyesen: Teljesen kiborultam, hogy mit műveltem a kapcsolatunkkal.

Tessék önvizsgálatot tartani, hogy mit barmoltál el, aztán tessék alkalmazkodni.

2016. márc. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, tartok önvizsgálatot... és szeretném jóvá tenni a hibáimat, de teljesen kétségbe vagyok esve... mi van akkor, ha ez már nem menthető? :( Én voltam a hülye/szemét, de ez nagyon fájt, hogy a balesetet sem mondta el... :(((
2016. márc. 22. 15:43
 3/14 anonim válasza:

Hát kezdjük ott, hogy arra nem foghatod, hogy nem mondta el, hiszen nyilván azért nem mondta el, mivel te megbántodtad, ezáltal pedig összevesztetek. Az emberek általában egyáltalán nem beszélnek egymással ha összevesznek, vagy ha beszélnek is, nem mesélik el egymásnak az élményeiket.

De ha azt akarod, hogy ne haragudjon, azért tenned is kell valamit. Vagy bocsánatot kérsz, de akkor ne úgy csináld, hogy odamész és a fejéhez vágsz egy "bocs"-ot, hanem valld be őszintén, hogy te rontottad el, mondd el, hogy beláttad, mekkoràt hibáztál és hogy mindenképp szeretnéd jóvátenni, mert nagyon bánod, hogy így tönkrement a barátságotok. Azt meg még véletlenül se mondd, hogy neked nem esett jól, hogy nem mondta el a balesetét. A büszkeség ilyenkor felejtős.

2016. márc. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kértem már legalább ezerszer... főleg írásban. Nagyon nehezen ment bele abba, hogy találkozzunk ezen a héten és adjunk egy utolsó esélyt a barátságunknak. Hogy érted azt, hogy tegyek valamit? Mit tegyek? És nem büszkeségből mondom, hogy rosszul esett, tényleg nagyon fájt.. Igazából akkor szembesültem azzal,hogy mennyire elrontottam ezt az egészet... Nagyon fáj, hogy ezt nem mondta el... :(((
2016. márc. 22. 16:07
 5/14 anonim válasza:
Hát figyelj.. Először annyit árulj el, hogy fiúk vagytok vagy lányok?
2016. márc. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Ha jól sejtem fiúk.
2016. márc. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Férfi-nő barátságról van szó.
2016. márc. 22. 16:27
 8/14 anonim válasza:
És te melyik vagy?
2016. márc. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A nő vagyok.
2016. márc. 22. 16:29
 10/14 anonim válasza:
Értem. Hát annyit tudok neked mondani, hogy engeszteld ki valahogy. Mondtad, hogy sokszor bocsánatot kértél, de lehet, hogy ő ennél többre vágyik. És ha így van, akkor elég csúnya dolgot csinálhattál vele, ráadásul még a balesetét se mondta el. Ha még makacs is a barátod, akkor nem biztos, hogy hamar megbocsájt. Viszont ha te kitartó vagy és kitalálsz valamit, akkor elérheted, hogy megbocsásson. Így nem tudok konkrét dolgot mondani, max ha elmeséled priviben.
2016. márc. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!