Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Már elegem van. Mit tegyek,...

Már elegem van. Mit tegyek, hogy ne bántsam meg őket?

Figyelt kérdés

Van 2 jó barátnőm. (Lány vagyok) és folyton követnek, meg kérdezik hogy átmegyek e vagy átjöhetnek, minden nap. Legtöbbször mondom,hogy persze, gyertek. Mert ha nem megutálnak. De már a fejem fáj tőlük. Ráadásul probalom őlet, hogy egymásra tapadjanak rá, de nem sikerül... Órák után gyorsan próbálok lelépni, vagy utánnak jönnek(házhoz) vagy orditanak ,hogy: Hanna ,Várj már meg.

Volt,hogy csak elmemtem mert a vérnyomásom a plafonon van ettől. Erre besértődnek.

Segìtsetek. Már unom.

Pls normális válaszokat!!! Köszönöm!



2016. márc. 22. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

De kit érdekel ha megbántod őket? Meg mi az hogy követnek?

Há küld el őket a f-a-sz-b-a , ha komolyan azért megutálnak mert kicsit egyedül akarsz lenni akko jobb is ha megutálnak és békénhagynam...ilyen emberekre nincs szükség.

2016. márc. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszoló leírta, mit kell tenned. :)
2016. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!