Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek foglalkozzak vele...

Szerintetek foglalkozzak vele vagy ne?

Figyelt kérdés

17F

Ő 15L

Igaz már 2 hónapja lesz**rom de néha rámír hogy mér nem foglalkozok vele.

Azzal kezdődött hogy elvileg szakított a barátjával és rossz kedve volt. És folyamatosan csak egyszavas válaszokat írt,meg "semmi...semmi különös...nincs semmi"

Egyszerűen nem lehet vele beszélgetni. Engem nagyon irritál mikor megkerdezem mi újság és a válasz "semmi". Az elején mikor megismerkedtunk ilyenkor belekezdett a napi kis sztorijaiba.

Egy suliba járunk,mikor megyek el mellette a folyosón nem is igazán köszönök neki már,úgyse figyel oda(mikor ezt elmondtam neki ő persze tagadja hogy nem figyel,de én emlékszem rá hányszor mentem úgy el mellette hogy vissza se köszönt)

Múltkor rámírt,elkezdtem vele beszélgetni,jöttek aztán az egyszavas válaszok,meg a "semmi",és arra fogta hogy rossz kedve van,de mikor írok neki mindig ez a mentség.

Aztán mikor rákérdezek mi a baj nem akarja elmondani semmiképp. Ilyenkor szoktam otthagyni.



2016. márc. 23. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Bisztos beszéleget vagy 20 másik csávóval egyszerre, ezért téged gyorsan elintéz egyszavakkal .
2016. márc. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen csak kihasznál.

Ne foglalkozz vele főleg azért se hogy nem is képes köszönni neked.

Ha nem akar veled beszélni akkor te se beszélj vele.

2016. márc. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fűzd fel egy hidegvérű ló f...ára!

Én a helyedben azt csinálnám, ha jól néz ki megfektetném, aztán az eddigi lesz..ási mértéket szoroznám 100-al.

Ja és ne felejtsed el az általa használt WC papírt bekenni csípőspaprika lével. Bár amilyen hülye még beléd is szeretne. Egy szó, mint száz, hagyd a francba.

2016. márc. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem nagyon irritál mikor megkérdezik, mi újság. A "mi újság" két szó. Nekem, ha el akarom mesélni, fél oldalt kell írnom.

Szóval ha beszélgetni akarsz valakivel, ne azt kérdezd, hogy mi újság nála, hanem meséld el, hogy veled mi történt.

2016. márc. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!