Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnék barátokat szerezni...

Hogy tudnék barátokat szerezni? (L/22)

Figyelt kérdés
az utóbbi pár évben fokozatosan eltávolodtunk a régi gimis barátokkal, az egyetemen pedig valahogy nem alakult ki szorosabb kapcsolatom mostanára se, csak felszínes ismertségek, amiket valahogy képtelenség magasabb szintre vinni. jó lenne valaki aki, akivel órákon át beszélgethetek mindenféléről, akivel el lehet menni bulikra, koncertekre, kiülni a dunapartra egy sörrel megnézni a naplementét, vagy bármi ami épp eszünkbe jut. van pár haverom, de valahogy mindenki "nagyon felnőtt", nem tudunk már úgy együtt kikapcsolódni mint annakidején. hol, hogy tudnék barátokra találni? próbáltam interneten barát kereső oldalt találni, de sajnos minden amit találtam társkereső, én pedig nem ezzel a céllal kutakodok.

2016. márc. 26. 10:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akár itt is. ;)
2016. márc. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

szia.


...hát a barátság az egyik legnagyobb vágya az embereknek..sajnos pont ez az, ami nem nagyon sikerül(olyan, amilyenről írsz)


Nem véletlen, hogy a polgári változat is azt mondja, kicsit átköltve: a barátaimnak nem erek hátat fordítani, az ellenségeimmel viszont könnyedén elvagyok.


na jó, még mindig nem tudtam okosat mondani...sajnos nem is lehet..

Ha nem erőlteted, akkor előbb-utóbb megtalálod..

Az nem igaz(mint tudod) hogy pasi is lehet igazi barát..

Pasi vagyok, tehát tudom. Aki nem akar megdönteni, arra vigyázz, ne hidd, hogy (őszinte) barát...ott valami nem stimmel.



szerintem.

2016. márc. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, már csak a 22/L miatt annyi privátot kapsz, hogy nem fogsz a végére érni napok alatt sem.
2016. márc. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Te voltál az, akinek egy hasonló kérdésére írtam egy privátot barátkozási szándékkal, de a második-harmadik levél után már nem írt vissza és azóta is várom a választ?? :D
2016. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem, az nem én voltam, most írtam ki először ilyen kérdést :D de ha van kedved beszélgetni írj nyugodtan privátot
2016. márc. 27. 00:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom egyetemre jársz-e még, de ha vége lesz a sulinak és új környezetbe kerülsz(pl. munkahely, vagy esetleg másik iskola) talán javulni fog a helyzet:) Nem mondom, hogy lehetetlen, de interneten nehéz ismerkedni,legalábbis nekem biztos, úgyhogy inkább élőben próbálkozz.(egyébként tudom milyen rossz lehet, hasonló helyzetben vagyok) kitartást hozzà!:)
2016. ápr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szia! én is hasonló helyzetben vagyok, szóval ha gondolod, akkor írj és beszélgessünk! :) 22/L
2016. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez nekem is nagy problémám hogy mindenki kezd felnőni, egyre kevesebb alkalom van egy jót lazulni haverokkal ilyen módokon is mint ahogy te írtad.. Egyébként itt is megpróbálhatsz valakivel beszélgetni, hátha szerencséd lesz, járj el egykét és hátha random szóbaállsz valakivel, a többi már jön magától ha jól kijöttök:D
2016. szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kár hogy nem vagyok pesti :D

Koncerten sok kozvetlen emberrel talalkozhatsz, szerintem ha talalsz egy hasonlo gondolkodasu embert vagy tarsasagot akkor kesobb lehet belole szemelyesebb barati kapcsolat

2016. szept. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát szellemileg barátkozhatunk én is vágyom beszélgető partnerre csak nem találok én se
2016. szept. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!