Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan utál engem az a csaj?

Jogosan utál engem az a csaj?

Figyelt kérdés

Van egy baráti társaságom az osztályban, de még 9. előtt, a gólyatáborban helyettem egy másik csaj volt, akivel barátkoztak és ők voltak igy együtt egy csapat. Én meg nagyon félénk voltam és senkivel nem beszélgettem az osztályból. Aztán ez a szóban forgó lány odajött hozzám beszélgetni, meg igy beinvitált a térsaságukba és onnantól én is velük lógtam. De attól kezdve, hogy én is ott voltam, őt kitúrtuk, legalább is szerinte. Viszont szerintem magának csinálta ezt az egészet, mert mikor engem is megkedveltek barátnőmék, akik eddig csak vele barátkoztak, féltékenykedni kezdett, meg úgy viselkedett, mint valami óvodás, azon összeveszett velem, hogy átmentünk egy másik terembe órára, én meg odaültem az a barátnőm mellé, aki mellett az előző teremben is ültem, ez meg elkezdett ott kiabálni velem, hogy ő már tegnap megbeszélte XY-nal, hogy bioszon egymás mellé ülnek -.- Meg igy "lestoppolta" az embereket, szóval amikor én is ott voltam, direkt fennhangon mondta az egyik lánynak, hogy "XY, holnap egész nap mellém ülsz minden órán!!"...De attól még szünetekbe ugyanúgy beszélgettünk egymással, meg együtt mentünk haza, persze ez a csaj olyankor is kb forrt a dühtől, de úgy voltam vele, hogy most mit csináljak, szakitsam meg a barátnőimmel a kapcsolatot, csak mert ez hisztizik? Aztán járni kezdett egy fiúval az osztályból és onnantól velünk nem is beszélt. Szóval maradtunk mi barátnőmékkel meg ő a pasijával külön. És azóta is utál engem, mert hogy szerinte én túrtam ki a baráti társaságunkból...Közbe ő kezdett el különcködni, mikor lett pasija..

De azért kiváncsi lennék más véleményekre is, szerintetek az én hibám, hogy ő már nem barátkozik velünk?


2016. márc. 27. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Jogosan van felháborodva ,mert valljuk be,egyikőnknek sem esne ez így jól,de ha most a barátja miatt nem is beszél veletek,akkor már úgyis mindegy. Egy egész társaság nem fog egyetlen tag miatt sem felbomlani,sem könyörögni neki hogy barátkozzon veletek újra. De nem hinném hogy te túrtad volna ki őt onnan. Ha egy kicsit átgondolná a csajszi,akkor másképp látná rögtön,és nem rivalizálna. Kérdésedre válaszolva,nem utál jogosan,csak egy picit gyerekes.

(Azért ki kéne próbálni hogy te is elgyere kamuból a társaságtól,hadd lám akkor mit tenne,visszamenne hozzájuk,vagy mi:))) de ez csak mellékes)

2016. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Mondjuk én azért még kamuból se játszanám azt, hogy összeveszek barátnőmékkel, azért annál többet jelentenek nekem, minthogy azt higgyék, haragszom rájuk, miközben csak arra vagyok kiváncsi, hogy az a csaj visszamegy-e hozzájuk, ha én nem vagyok ott :D
2016. márc. 27. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!