Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Véleményetekre lennék kíváncsi...

Véleményetekre lennék kíváncsi! Miért nem akarhat skypon beszélgetni csak simán találkozni? Többit lent! Csak normális válaszokat kérek! 23/L

Figyelt kérdés

Egy ismerkedős oldalon rám írt egy fiú szépen és értelmesen. Amikor megnéztem a fényképeit láttam nem szokványos a külseje, de azt is láttam betegsége lehet.

Rá is kérdeztem, hogy van e valami betegsége. ő erre azt mondta, hogy albínóként született. Engem ez nem zavar és elkezdtem vele beszélgetni.

Már több mint 3 hete beszélgetünk, nagyon szimpatikus fiúnak tűnik és mellesleg nagyon okosnak is.

Ő megkérdezte tőlem mit szólnék, ha találkoznánk. Mondtam igen persze szívesen találkozom


Lényeg!!!

Mondtam neki mielőtt találkoznánk, beszélgethetnénk egyszer-kétszer skypon mert ott már van, valamennyi kontextus látom, kivel találkozom, mert az oldalon egy kép az csak egy pillantott rögzít. Ő erre azt mondta ö bízik, bennem ne vegyük el a személyes első látás pillanatát.

Mondtam neki vállalja fel magát, mert ha találkozunk, úgyis látni fogjuk egymás, ha ne tán skypon meg még se lennénk, annyira szimpatikusak egymásnak nem kell találkoznunk.

Ő ekkor mondta, ha lehet ne legyen skype mert rossz élménye volt vele többször is.

Mondtam neki az a személyes találkozó feltétele skype

Azt mondta jó, de ne nevess ki ahogy majd kinézek. Hát dehogy nevetem, nem vagyok én olyan.

Úgy érzem mintha kissé kiakarna bújni a skype alól. Az összes képe szerkesztett, ami nem baj mert én is szoktam hátteret festeni magamnak. de az unokatesóm észre vette hogy nem csak a háttér van szerkesztve hanem valószínű az arca is mert vannak jelentősen eltérő képek is egymástól arcilag

Én azt nem mondom neki nem akarom bántani mert szimpatikus se rágalmazni se gyanúsítani mert nem éreznem korrektnek

Meg ha esetleg szerkesztett is az arca az albinizmus miatt akkor végképp nem bántom amúgy se csak fontos lenne a skype.

Azt is megírtam neki találkozunk ha szeretné skype után csak nekem fontos lenne mert megmondom őszintén sosem láttam még albínót.

Nincs vele probléma, képek alapján. egyáltalán nem csúnya. Normális találkozott szeretnék, mert ő is ember és megérdemli. Nem akarok azzal elfoglalva lenni a találkozásnál hogy szokom a külsejét.



2016. márc. 29. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg szerkesztettek a képek, akkor lehet, hogy sokkal rosszabb a valóság. (lehet, hogy csak ő érzi úgy)

Viszont, nagyon jól teszed, ha ragaszkodsz a skypehoz. Valamint, ha találkozol is vele, csak a megfelelő körültekintés mellett. Sajnos hallottam már érdekes sztorikat, szóval óvatosan.

2016. márc. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha a skypon az derülne ki, hogy csak a betegsége miatt rosszabb a kinézete mint ahogy a képeken. Attól természetesen meg találkozom vele nagyon szívesen mert arról hogy albínó nem tehet, viszont nagyon szimpatikusnak tűnik.
2016. márc. 29. 13:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta jó, de ne nevess ki ahogy majd kinézek. "


Ez a lényeg,azért nem akar skypeolni,mert fél,ha meglátod a kamerában,akkor élőben nem akarsz már talizni vele,ennyi.

2016. márc. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem is az lehet a probléma, hogy fél hogy a kinézete miatt nem fogsz vele találkozni. De mindenképpen skypeolj vele, mert most nem akarom az ördögöt a falra festeni, de vannak olyan "netes találkozások" amik rosszul sülnek el pl.: megerőszakolják a lányt stb. És ha szerkesztett a kép, lehet hogy ilyenről van szó, kicsi valószínűségét látom, de sose tudni, talán jobb ha majd találkoztok, hogyha egy ismerősöd a távolból figyel. Én is netről ismertem meg barátom, és velem is jött egy fiúismerősöm, mert sose tudni.... Szerencsére nem volt semmi, és már 2 éve együtt vagyunk, de jobb óvatosnak lenni ;)
2016. márc. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ritkán ismerkedem neten, de én sem szoktam Skype-olni senkivel. Facebook-om sincs és képeket sem szoktam a nagyvilágba küldözgetni. Ebből kifolyólag ma már el sem hiszik, hogyha mégis látnak rólam egy képet, hogy így nézek ki és nem valami szörnyszülött vagyok:D
2016. márc. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én normális letemre se skypeolnék mert utálom :D viszont azt tanácsolom , hogy mindenképp skypeoljatok...de ha nem akar semmiképpen sem de azert találkoznál vele, akkor pláza,főtér stb ahol sokan vannak és egy barát aki ott van a háttérben
2016. márc. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!