Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi legyen? ( több lent)

Mi legyen? ( több lent)

Figyelt kérdés
Év elején elköltöztünk külföldre, és egy olyan osztályba kerültem, ahol 12-17 évesek csak a nyelvet tanulják. A legelső napon odaültem egy lány mellé. Akivel később legjobb barátnők lettünk. Szinte csak vele foglalkoztam, pedig volt még 9 lány az osztályban. Már bánom is. Pár hónapja a legjobb barátnőm, elkezdett egy másik lánnyal beszélgetni az osztályból. A lány két évvel idősebb volt nálunk, ezért a legjobb barátnőm ( nevezzük I-nek, úgy könnyebb) azt hazudta, hogy egy évvel idősebb. Később I az iskolában teljesen elhanyagolt, belekarolt a másik lányba, és mintha ott se lettem volna. Ez fura, mivel iskola után pedig mindig együtt mentünk valahová, vagy csak egymáshoz I-vel. Anyukám azt mondta, hogy I csak majmolni akarja a másik lányt, mert az idősebb, különben miért lenne velem iskolán kívűl állandóan? Remélem így van. Most tavaszi szünet előtt hazamentünk Magyarországba, és találkoztam, a régi osztályommal. Tök jó volt velük lenni, és rájöttem, hogy én még úgyanúgy szeretem őket. De nekik ment tovább az élet nélkülem is. Visszajöttünk és folytatódott ami volt: az iskolában a többi lány árnyéka vagyok, de este már 9-kor rég alszom, mert utána egész délután I-vel vagyok. Tudom, ez gonosz, de én már azt akarom, hogy összevesszenek. Félek a májustól,mert akkor három napos kirándulásra megyünk, és mivan ha ott is egyedül leszek? Várom már a jövő évet, akkor átkerülök a normális osztályba. Bánom már, hogy első hetekben, hónapokban csak I-vel foglalkoztam, ha nem így lett volna, lehet, hogy nem leszünk a legjobb, de barárnők, de nem lennék egy árnyék, nem félnék a májustól sem. Akkor anyukámnak igaza van, I-nek tényleg èn vagyok a legjobb barátnője, és csak majmolja az idősebb lányt? 16/L

2016. márc. 30. 08:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, van egy-két hiba, nem olvastam vissza amit írtam.
2016. márc. 30. 09:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen országban vagy?
2016. márc. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Francia
2016. márc. 30. 13:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem szamit. Csak az amit tesz s h ez milyen hatással van rad.

Zavar? Akkor beszélj vele errol.

2016. ápr. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!