Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan haragszom a barátnőimre?

Jogosan haragszom a barátnőimre?

Figyelt kérdés

Van két lány a suliban. Egyikükkel régebbóta vagyok barátnő, a másik 9.osztály második felétől került a suliba de őt is bírom szóval bevettük a csapatba :D ilyen hármas barátság...volt.


Ugye az amelyiket régebb óta ismerem eltávolodott tőlem és most ők ketten elvannak én meg picit el lettem hanyagolva. Kérdezem hogy milyen hétvégéjük volt és nem várom el hogy visszakérdezzenek de legalább válaszoljanak. Általában vállvonogatás meg hümmögés a válasz. Az ilyen és ehhez hasonló dolgok tudnak bosszantani


De ami nagyon bosszant az a legutóbbi. Van egy távkapcsolat szerű...valamim :D ...mostanában emiatt a fiú miatt vagyok boldog

Ez már pár hónapos dolog, és nem nagyon mutogattam képeket a gyerekről. Pedig szerintem jól néz ki, aranyos :')

A barátnőim pedig találtak róla képet facen.

Látom ma összenéznek... Kérdezik mi a helyzet, mondok egy két dolgot, visszakérdezek, ők vállat vonnak. Aztán megkérdezik hogy mi van a fiúval...mondom semmj érdekes... Errefel azt mondja az akit régebbóta ismerek, hogy: Ilyet találhattál volna közelebb is.

Én megkérdeztem: Milyet

A másik barátnőm: Hát elég érdekesen néz ki.

És vonogatják a szájukat


Tudom hogy nem lehet mindenkinek olyan ízlése mint nekem de akkor is. Tudják hogy szeretem, és valahogy...nem esett jól.


Bocsi a hosszú szövegért, csak jól ki akartam fejteni...

(16 éves bagázsról van szó, ha ez számít)



2016. márc. 30. 11:53
 1/6 anonim válasza:
Miért válaszolsz nekik ha, ők nem mondanak semiit a kérdéseidre. Keress más barátokat, mert ők nem azok és nem is akarnak barátkozni, tehát a titkaidat sem kell tudniuk. Neked ő tetszik, nekik más. A külső semmit nem árul el.
2016. márc. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Persze, nem is külsejébe szerettem bele, nagyon rendes és a szüleivel is tisztelettudó, meg rengeteg közös van bennünk


A probléma az hogy én amúgy próbálom még visszatartani ezt a barátságot. Tényleg próbálkozok, de fáj hogy nem örülnek a boldogságomnak. Mindkettőnek van barátja és amikor összejött a régebbi barátnőm a fiúval akivel most jár én tényleg örültem neki, tiszta szívemből.

Kedvelem ezt a két lányt de most haragszom rájuk

2016. márc. 30. 12:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló szituban. Csak irigykednek, ne vedd a szívedre, inkább mosolyogj. Azzal hergeled őket még jobban :D
2016. márc. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen keress mas baratokat.
2016. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Auu...Ők sajnos nem voltak igaz barátaid:( Főleg az a lány akit régebb óta ismersz. Teljesen jogos, hogy haragszol rájuk. Barátkozz mással/másokkal és ne foglalkozz velük. De tényleg. Ne kezdeményezz beszélgetést, semmit. Majd ha látják, hogy jól megvagy nélkülük is ők fognak jönni hozzád. Persze nem azt mondom, hogy bunkó legyél vagy bármi csak közömbös.
2016. márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Velem is ez volt. Mai napig olyan jól megvannal együtt, én meg átiratkoztam máshová, semmi kedvem nem volt már a társaságukhoz.
2016. ápr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!