Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudjam meg első ránézésre...

Hogy tudjam meg első ránézésre, hogy mi a baja?

Figyelt kérdés

Áll mellettem egy férfiú a megrón. Szomorúnak tűnik. Hogy lehet megtudnom miért szomorú úgy, hogy csak nézem


Üdv,

Az M3 (újpest felé) mai utolsó előtti metróról egy 26 éves hölgy



2016. márc. 30. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De kár hogy ma nem arra mentem, olyan aranyos ez a kérdés 😂😂😂
2016. márc. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kaptál egy zöld kezet!
2016. márc. 31. 01:49
 3/5 anonim ***** válasza:

múltkor nekem is azt mondták milyen búsnak tűnök :D

közben meg tök jó kedvem van, csak általában agyalok valamin vagy alszok utazás közben...

szóval nem biztos, hogy tényleg szomorú volt, lehet csak annak tűnt, de ha mégis szomorú volt akkor annak 10001 oka lehet amit ránézésre valószínűleg nem fogsz tudni megállapítani...


23F

2016. márc. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vald be, Te voltál az a férfiú
2016. márc. 31. 14:13
 5/5 anonim ***** válasza:

23:24-kor én nagyban fát vágtam és 3 betörővel küzdöttem Rust-ban :D van rá 2 tanúm is akikkel online beszélgettem és együtt játszottunk :D

szóval el kell keserítselek nem én voltam :) meg ha én lettem volna akkor nem lettem volna szomorú :) szóval nem lett volna mit kideríteni :P


23F

2016. márc. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!