Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy lany aki tetszik,...

NagyTibirka kérdése:

Van egy lany aki tetszik, nincs baratja hogyan kozeledjek hozza, orulnek reszleteswbb leirasoknak?

Figyelt kérdés
2016. márc. 31. 22:28
 1/8 anonim válasza:
Hány éves vagy? :)
2016. márc. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
17
2016. márc. 31. 22:31
 3/8 anonim válasza:
Amikor én elsőnek találkoztam a férjemmel 6 éve,az fogott meg hogy nagyon vicces volt megnevetettet. De ő a mai napig ilyen kis komédiás 😊 mindig hülyeségeket beszél én így szeretem. Amugy légy udvarias,esetleg dicsérj meg valamit rajta,a mosolyát esetleg. Volt egy olyan szövege a páromnak ami NEKEM bejött nem tudom más lány hogy van ezzel. Előre engedett és hozzá tette de csak mert meg akarom nézni feneked. Mind ezt viccesen és annak is vettem de közben tudtam hogy tényleg meg is nézte 😛 és vissza kérdeztem és jó? A válasz egy értelműen az volt hogy naná 😃
2016. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi ez eddig a legjobb tanacs amit kaptam.
2016. márc. 31. 22:46
 5/8 anonim válasza:

Szerintem előszőr csak el kell érned, hogy néha néha eszébe juss.

(nállam egy fiú ezt úgy érte el, hogy random beszélgetéseket kezdeményezett. Lehet furán hangzik, de bevált. Például kikéred a véleményét, megkérdezed milyen óra lesz, hogy hanyas lett a dolgozata...)


Ne írosgatással ismerkedjetek meg, mert akkor élőben sokkal másabb lesz, akár kínos is.

Ha már ő is kezdeményez, akkor jó úton vagy ;)


Ezután már elhívhatnád valahova több emberrel együtt. Egy ilyen tali után már rá írhatnál időnként, de ne mássz rá! :0


Hogyha érzed, hogy szívesen beszélget veled, akkor nyugottan közelíts :D (ülj mellé órán, kísérd haza, vegyél valamilyen különleges alkalomra ajándékot...)


És ha már van elég bátorságod, és BIZTOS vagy benne, hogy hogyha elmondod neki, hogy szerelmes vagy belé, nem fog kirohogni és szétkürtölni a barátnőinek, akkor elmondhatod neki! :3


Fontos, hogy sose légy határozatlan. ;)


Sok sikert! :)))


14/L

2016. márc. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Légy merész, aki mer, az nyer, de kedvesen, semmiképpen, se bunkó, erőszakos, vagy tolakodó. Az a lényeg, hogy balf..sz se legyél, és persze bunkó sem.


Kedveskedj neki, dicsérd meg, ha találkoztok, a ruháját, a haját, a mosolyát. Kedveskedhetsz neki valami ajándékkal is, egy csokival vagy almával, esetleg virággal. Meghívhatod programokra, koncert, kiállítás, mozi, vagy kerti sütögetés, bármi, ami jön. Az ilyet értékelik, és egyértelműen jelzi, közeledni akarsz.


Ha nem utasít vissza egyértelműen, akkor próbálkozz tovább, haladj lassan, fogd meg a kezét séta közben, ha nem húzza el, próbálkozhatsz búcsúzásnál csókkal is. Ha visszautasít, akkor meg kérdezz vissza kertelés nélkül, hogy mi ennek az oka, van-e esélyed? Ebből kiindulva léphetsz tovább.

2016. márc. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne érezd úgy, hogy tartozik neked akármivel is.


Az, hogy nincs barátja, nem jelenti azt, hogy igent kell neked mondania.

2016. márc. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Odamész bátran és mondod neki: -Jó a segged,köll kóla?😂 ha az a válasz hogy: meg hát! Akkor nyertél...ha nemet mondd akkor b***szd fejbe és erőszakold meg!😇
2016. szept. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!