Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy nagyon jó barátomat...

Ha egy nagyon jó barátomat megbántottam (lehet kicsit durván), mi az az idő, hogy utána felkeressem, hogy bocsánatot kérhessek?

Figyelt kérdés
Gondolom erre is van valami egészséges idő, egy bizonyos "szent szabály", hogy mennyi ideig kell pihentetni a dolgot. Én 21F, ő 20N
2016. ápr. 4. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Várd meg még elül a por, az ideális eset pár nap szerintem. Bár függ attól ,hogy mivel bántottad meg.
2016. ápr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szofi11 válasza:

Bocsánatot kérni abban a szent pillanatban el lehet kezdeni, amikor őszintén érzed. Nem feltétlenül kell személyesen, első körben írj neki egy üzenetet, hogy sajnálod a történteket, szeretnéd, ha megbeszélnétek, találkozhattok-e. Ebből már kiderül, ő hogy érzi magát.

A pihentetéssel kalkulálni nem túl tiszta dolog, a másik fél szinte biztos, hogy minden nap őrlődik a történeten. Ha kezdeményezed a helyzet tisztázását, ő is könnyebben lehet túl ezen a történeten.

2016. ápr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!