Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan ember aki előtt...

Van olyan ember aki előtt nincs titkod? - Nem azt mondom, hogy mindenről részletesen beszámolsz.

Figyelt kérdés
Olyan személy akivel bármit megbeszélhetsz, és nem kell titkolnod semmit.

2016. ápr. 5. 06:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%

Igen, a legjobb barátom. 14,5 éve ismerem, körülbelül 11eve baratkoztunk össze. Voltak időszakok mikor nem beszéltünk annyit, ennek ellenére most folyton beszélünk és bármit megbeszélhetek vele. Szomszédok vagyunk és mindennap jön vagy megyek hozzájuk. Családjával is jóban vagyok. Nem tudom elképzelni az életem nélküle. Bocsi, ha picit offos a válaszom, de a lényeg is benne van:)


19L es 20F

2016. ápr. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nincs.
2016. ápr. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs.
2016. ápr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
Nincs, és nem is lesz. Nincs szükségem ilyen emberekre.
2016. ápr. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondhatni 2 is. A legjobb barátnőm 12 éve, de csak mostanság lett ilyen igazi titokmegosztós a kapcsolatunk, meg a barátom. Ettől függetlenül van 1 dolog amit senki se tud rólam, de ha konkrétan rákérdeznének nem hazudnék nekik. De nem fognak:D Szerencsére.
2016. ápr. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Van egy jó barátnőm, akinek bármit elmondhatnék ha szeretnék, de én nem akarok senki számára nyitott könyv lenni.
2016. ápr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%

nincs és nem is lesz!


Ha lenne bnőm, vele se osztanék meg mindent!

2016. ápr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Van. Anyum és barátom :) Előttük semmit sem titkolok.
2016. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Van es remelem orokre igy marad:)
2016. ápr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen, vannak mély és érzékeny dolgaim, amit egyrészt nem valószínű, hogy megértené, akinek elmondanám, másrészt nem teszem sebezhetővé magam azáltal, hogy elárulom.
2016. ápr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!