Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elvesztett gyerekkori barátnő...

Elvesztett gyerekkori barátnő hiányát hogyan lehet feldolgozni? Aki hasonlóan járt, neki hogyan sikerült?

Figyelt kérdés

Röviden: gyerekkori legjobb barátnőmmel szakadt meg a kapcsolatom véglegesen a pasija miatt, aki hazudott rólam.

Valahányszor összefutok közterületen ezzel a volt barátnőmmel, (nem szólunk be egymásnak, nem is köszönünk) mindig rossz kedvem lesz utána sokáig... Pedig már vannak új barátaim.


Elég hosszú sztori, ezért nem írtam ide az egészet, de ha valakit érdekel, szívesen kirészletezem neki privátban.


Akinek a legjobb barátnőjével/barátjával szakadt meg a kapcsolat, hogyan dolgozta fel? Kinek mennyi idő volt? Mindenféle tapasztalat, jótanács érdekel.

Aki nem járt így, természetesen neki is szívesen fogadom a véleményét.


Előre is köszönöm!

24/L


2016. ápr. 5. 12:03
1 2
 1/15 acelsziv ***** válasza:
Miért nem írsz neki egy levelet, amiben leírod, hogy mi történt valójában? Ez alacsonyabb szintű kommunikáció, mint a beszélgetés és jó eséllyel elolvassa. Talán még helyre is lehet hozni a dolgot.
2016. ápr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

"Dupla, vagy semmi lesz, az élet így játszik"


Állj oda elé, és mond el neki, hogy mit érzel. Lehet, hogy ő is hasonlóan érez, mint te. Ha meg nem legalább tisztán fogsz látni.

2016. ápr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Gondoltam rá, hogy írjak neki egy üzenetet, de mindig az tartott vissza, mi van ha a pasija nézi (sokszor egymás facebookjából írogattak meg telefonáltak)

Meg amikor írtam "barátnőmnek", hogy én tudom bizonyítani az igazam, megvan a facebook beszélgetésem a pasijával, akkor csak annyit mondott, ő nem akarja látni, már lezárta a dolgot... pedig nem úgy tűnik, akkor nem bújna előlem és nem rettegne tőlem, ha meglát.

2016. ápr. 5. 13:14
 4/15 acelsziv ***** válasza:
Ne facén írj. Valódi levél SK feladva. Akkor biztosan ő kapja meg.
2016. ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy borítsatok fátylat a múltra, töröld a kérdéses beszélgetést, azzal már semmire nem mész úgy sem...
2016. ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ne levelet, meg emailt írj, meg ne is telefonálj. "fész to fész" ilyenkor a legkorrektebb módszer.
2016. ápr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

De aranyosak vagytok, hogy ilyen gyorsan válaszoltok, köszönöm! :)


acélszív, lehet kinyomtatom az egész beszélgetést és elküldöm akkor postán, azt ha akarja elolvassa...


73%-os, a helyzet az, hogy elég durva dologról hazudott nekem a "kedves" párja: azt mondta, lefeküdtem vele, pedig ez NEM igaz.

Röviden: a pasit hosszú évek óta ismertem, és néha beszéltem vele facebookon, aztán a pasi elkezdett rám nyomulni (üzenetben, tehát van nyoma) én meg elhárítottam, mire ő begurult és azt mondta barátnőmnek, hogy mi lefeküdtünk, barátnőm meg engem meg se hallgatott (én abban reménykedek, hogy legbelül ő is sejti, hogy nincs igaza a pasijának, csak valamiért vele van...) Tehát ezt sajnos nem tudjuk megcsinálni, hogy szimplán borítsunk fátylat a múltra, mert elég komoly dolog. :/

2016. ápr. 5. 13:50
 8/15 A kérdező kommentje:

gyors javítás: elég durva dologban hazudott rólam barátnőmnek a pasija


bocsánat a hülye fogalmazásért!

2016. ápr. 5. 13:52
 9/15 anonim ***** válasza:

Két eset lehetséges innentől:


ad1: A barátságotok végleg tönkremegy.

ad2: A csávókám két szék között a padlóra huppan.


Bármelyik is következik be, jobb, ha minél hamarabb történik.

2016. ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyébként meg fura lány lehet a barátnőd. A pasija azt mondja neki, hogy lefeküdt veled, erre téged lepattint a gyereket meg nem. Biztos, hogy kell neked ilyen barátnő?
2016. ápr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!