Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit gondolnátok hasonló...

Ti mit gondolnátok hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Párom és én tavaly decemberben bejelentkeztünk az anyakönyvvezetőhöz, megbeszéltünk egy májusi időpontot.


Még aznap elújságoltam a barátnőmnek, aki közölte, hogy ők 2 nappal korábban elutaznak. Így valószínűleg nem lesz ott mellettem a nagy napon.

Felajánlottam neki, hogy még mielőtt beavatnánk a közvetlen családot, átrakhatjuk az esküvő napját mondjuk júniusra, mert mint mondtam, nekem fontos lett volna, hogy a legjobb barátnőm is velem legyen.

Ő erre nemet mondott, meg hebegett-habogott, hogy még addig bármi lehet, majd kiderül mi lesz, meg hogy alakul stb.

Így az esküvőnk dátumát nem módosítottuk.

Én kimondhatatlanul nagyot csalódtam.

Hogy valaki, aki ilyen hosszú ideje gyakorlatilag része az életemnek, mint egy testvér, így semmibe vegyen.


Ezek után nincs kedvem bevonni őt az előkészületekbe, pedig jó lett volna, ha elmondja a véleményét pl. a menüről, autódíszről...

és hiányzik.

Pár hét múlva férjhez megyek, de az örömöm nem lesz felhőtlen.


(légyszi ne tegyétek át a kérdést az esküvős kategóriába, mert nem a koszorúslányok ruhájáról szól a kérdés....)



2016. ápr. 6. 08:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem akar elmenni.Biztos van valami oka.

Esetleg nincs pénze ajándékra.

2016. ápr. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy elköltöznek, de még nem akarja elmondani senkinek...
2016. ápr. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám, hogy nem akar eljönni. És tőle kérdezném meg, hogy miért nem. Harag, indulat nélkül. És ha ennyire ellenérzései vannak, akkor biztos nem vele beszélném meg a részleteket. Talán az bántja, hogy ő még nem "kelt el"?
2016. ápr. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem kellett volna hoznia ajándékot.

Csak legyen ott. Ennyi.

Nem költözik el. Csak elutazik.

Pontosan tudja, milyen fontos nekem az esküvőm, és elképzelni se tudnám, hogy fordított helyzetben én ne legyek ott.

Ha neki fontos lett volna, akkor igenis elmegyek, mert megtisztelem őt annyival.

2016. ápr. 6. 08:30
 5/11 anonim ***** válasza:
9%

Ha olyan nagy öribarik vagytok, miért nem vagy képes kinyitni a szád, és megkérdezni mi baja van?


Nem fér a fejembe, hogy emberek vadidegenektől várják a választ arra, hogy a hozzájuk közel állók mit miért csinálnak, helyett hogy megbeszélnék.


Nos, esetedben is számtalan oka lehet, valószínü hogy nem barátnőd ez a személy, és/vagy féltékeny, és/vagy lefekszik a pasiddal, bármi lehet....


Az én "barátnőm", mikor megkért a férjem, és elmondtam neki, sírvafakadt, és leüvöltötte a fejem, hogy "fsz kivan, hogy folyton azt kell néznie, hogy én milyen boldog vagyok"... azután, hogy 4 nappal elötte, míg a konyháját takatítottam, mert el volt törve a keze, azt hablatyolta, hogy mi lelkitársak vagyunk.

Ez van. Az emberek ilyenek, irigyek, rosszindulatúak sajnos...

2016. ápr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"Nem fér a fejembe, hogy emberek vadidegenektől várják a választ arra, hogy a hozzájuk közel állók mit miért csinálnak, helyett hogy megbeszélnék. "


Engem az érdekelt, ki mit gondolna az én helyemben.

2016. ápr. 6. 08:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is irigység lehet a dologban. A nök egy része hajlamos erre.szemedbe mosolyoynak meg " öribari", a hátad mögött meg gyülölnek amikor éppen egy boldogabb idöszakban vagy.ha nincs férje vagy szar házassága van akkor tuti hogy emiatt van
2016. ápr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Lehetséges, hoyg valami baja van azzal, hogy esküvöre menjen, a völegényeddel van valami problémája, vagy egyéb - emiatt megsértödni igencsak hülyeség részedröl, ha egyébként megértitek egymást. Attól, hoyg NEKED az a vágyad, hogy ö ott legyen, még NEKI ez nem feltétlen pozitív, söt ezek szerint valamiért nem akarja magát kitenni ennek.


Ha igazi barátnöje lennél, akkor elfogadnád a döntését és nem akarnád a sajátodat rákényszeríteni.

2016. ápr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Én azt gondolnám hogy sosem volt a barátom csak cseverésztetek éveken át,de amikor egy komolyabb dologról lenne szó akkor eltűnik.Hát ez nem barát.

Igy hogy ez kiderült inkább örülj hogy nem lesz ott egy ilyen képmutató ember.

2016. ápr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ennyi!!!!

Amit az utolsó írt.

2016. ápr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!