Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van baráti társaságotok? Hogy...

Van baráti társaságotok? Hogy alakult ki?

Figyelt kérdés

Tini koromban volt baráti tárasságom, de nem maradt meg. Mostanra 3 barátnőm maradt, nem is ebből a társaságból, és ők nem ismerik egymást, 3-an 3 felé laknak.

Lenne igényem egy rendes baráti társaságra, de ugye ez nem olyan hogy én erőltetem, hanem alakul...

25/L


2016. ápr. 6. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs
2016. ápr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem megmaradt az érettségi utáni időkből, amikor szakmát tanultunk. Azóta is hetente járunk össze. Két-három srác, meg a barátnőik és ezzel szemben én, a barátom nem nagyon szeret velünk lógni, neki van saját társasága. Neki is a régi együtt fesztiválozós időkből alakultak ki a tartós barátságok.
2016. ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Nekem nincs. Barátom sincs nagyon, van egy barátnőm, akivel tudok találkozni, többi közeli barátom meg külföldre költözött, egyik az egyik irányba, másik a másikba. A párom baráti társaságával szoktam menni néha pl bulizni, ők nagyon jófejek, de nekem saját baráti társaságom már nincs, mivel a barátaim nagy része sajnos elköltözött.

Mondjuk van annyi jó ismerősöm, hogy ha szólok nekik, simán csatlakozhatnék hozzájuk, de elég introvertált vagyok, elvagyok én így is :D

2016. ápr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában véletlenül alakul ki a mostani baráti köröm is ami lassan 5éve megvan hogy a legjobb barátom vitt be ő meg rá nem sokkal ki lépett onnan de én megmaradtam. Egyébként meg nem csak alakul hanem keresel is magadnak olyan közeget amit szeretsz és teszel érte hogy elfogadjanak a többi már tényleg magától alakul.
2016. ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincsen.

Egy legjobb barátnőm van. Neki sok barátnője,haverja van.

De vhogy én nem találom a közös hangot velük.Mondjuk tény max 1-2 alkalommal voltam velük bulizni de ennyi.Beszélgettünk sablonos dolgokról. De mivel barátnőm nekik a főbarát úgy mond. Úgy érzem velem csak azért vannak jóban,mert legjobb barátnője vagyok.Van amelyik utcán sem köszön nekem ha egyedül vagyok.De barátnőmmel akkor puszi,hogy vagy stb kamura kérdezősködnek.


Szóval egyik barátnőjével egyszer egész jóba lettem,de aztán úgy éreztem,hogy barátnőm ellen akar hangolni.Illetve kiszedni infókat belőlem. Én meg persze nem árultam el. Egy idő után lekopott rólam.


Ja a másik az olyan barátnői akiket élből utálok már a kisugárzásuk, a hisztis flegma beszédstílus,középpontban levés, hánynom kell komolyan.


Én is szeretném,hogy alakuljon. Csak hát barátnőm társaságaival vagyis ismerőseivel nem leszek puszi pajtás sosem :D


Én meg külön nehezen tudok alakítani bármit is.

Zárkózottabb típus vagyok.

Nem is nagyon tudok hol ismerkedni. Neten próbáltam,találkoztam is pár lánnyal na majd jó barátnők leszünk,de sehol semmi.


Mondjuk ettől függetlenül egyszer találkozhatnátok 3-an. Aztán meglátod mi sül ki belőle :) hidd el egy tali elég ehhez.

2016. ápr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs, szerintem soha nem is volt.


De nem rajtam múlik, szívesen beszélgetek sokmindenről, de nem tudok a semmiről csevegni értelem nélkül.


Az itt élő magyarok egyik klikkjébe sem passzolok, sajnos. Pénzem sincs rá.

2016. máj. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!