Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A feltekenysegen valahogy tul...

A feltekenysegen valahogy tul lehet lenni? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jo baratnom aki az osztalytarsam akit ugymond egy masik osztalytars baratnom elvett tolem. De azt mondja h ugyanugy szeret engem mint regen de nem ugy erzem. Es mindig amikor meglatom oket ketten beszelgetni vagy valahova menni akk feltekeny es duhos leszek. De ez nagyon rossz.

Valahogy ezt tudom kezelni?



2016. ápr. 6. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, majd elmúlik, ez hozzátesz a személyiség fejlődésedhez, megkeményít, szóval épp felnősz, és ez nem könnyű. Kitartás 😂
2016. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos sokszor nehéz elfogadni ha egy jó barátunk mással is ugyan olyan jól érzi magát.


Nyugi én 23 évesen is sokat féltékenykedek.

De lehet,hogy mentségemre szolgál valamelyest,hogy ő az egyetlen barátnőm, rajta kívül nincs senkim. Félek,hogy mással lehet még jobban megtalálja a közös hangot és engem meg elfelejt.

De barátnőm mindig mondja,hogy 3 éves barátságot nem fog eldobni egy pár hetesért. Időnként látja,hogy féltékenykedek,érdekes mód szépen kezeli :)

Viszont sokszor volt ez és tényleg 2-4 hónapnál tovább nem igazán tartja az új ismerősökkel kapcsolatot,vagy ha tartja is ritkán. Mindig mondja,hogy előbb utóbb kiderül róluk vmi olyan dolog ami neki nem tetszik. Volt egy csaj ő eléggé benyalta barátnőmnél magát,erre kiderült,hogy barátnőm akkori párját kinézte magának!


Mondjuk a mi a barátságunk a röpke 3 év alatt annyi mindent megélt,hogy eléggé erős lett. De persze hullám völgyek vannak :)

2016. ápr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja lemaradt,hogy nem lehet túl lenni rajta,benned lesz. De elterelheted a gondolataidat róla :)
2016. ápr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eleg nehez elterelni a gondolatomat ugy hogy minden nap latom oket vihoraszni. Mellesleg a masik csak akire levaltott ugy erzem h nem bir. Persze tudom nem mindenkivel lehet joba lenni de nem merek odmenni ezert hozzajuk.
2016. ápr. 7. 15:56
 5/8 anonim ***** válasza:
:-)Ne légy féltékeny kedves kérdező! Fordul majd a kocka,és ő is lesz ebben a helyzetben.Ettől még számíthatsz rá,hogy ő mással is jóba van,h beszélget mással.:-)
2016. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen koszonom a valaszokat!sokat jelentenek:)
2016. ápr. 8. 22:44
 7/8 anonim válasza:
én is így voltam vele :D egyszer-kétszer kibukott belőlem hogy bezzeg ő meg ilyenek és elmondta hogy én sokkal jobb barát vagyok és jobban élvezi a társaságomat és habár még mindig zavar ha egymás seggében vannak, de tudom hogy én többet jelentek neki :) beszélj vele erről vagy csak felejtsd el és ne foglalkozz vele (a féltékenységgel), ha sokat jelentesz neki észreveszed
2016. ápr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mar nagyon sokszor beszeltem vele errol de mar idegesitem ezzel. Igazabol megertem de o is ertsen meg engem hogy ezt erzem.

Es igy taszitom el magamtol mert a feltekenysegem miatt szomoru es haragos leszek es ezert mindig kikeszitem.

2016. ápr. 9. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!