Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beleszerettem egy lány barátom...

Beleszerettem egy lány barátomba, pedig nem kéne. Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Elég jóban vagyok vele egy ideje, és most tudatosult bennem hogy beleszerettem, mikor elment egy randira egy volt barátjával. Ez tegnap este volt, azóta alig bírtam aludni is, csak azon pörög az agyam hogy mit csinalhattak, mert még nem írt. Mondhatni féltékeny vagyok eléggé, elképesztően rossz érzés.

Még pár hete meg is beszéltük hogy ugye egyikünk se akar többet a másiktól. De hát ezt nem tudom csak így eldönteni, mert mégis beleszerettem.

Mellette barátként is fontos nekem, valamint az ő társaságával szoktam menni ide oda.

Mit csinálnátok a helyemben?

Ő 20/l, én 21/f



2016. ápr. 10. 11:22
 1/2 Roland G. ***** válasza:

El kéne mondanod neki őszintén,utána pedig egyre kevesebbet találkozni vele.Csak szenvedni fogsz ha húzod-halasztod a dolgot.Mondjuk már most is szenvedsz,mert szereted ő pedig mással randizott.Nincs megoldás.

Részvétem...

2016. ápr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tiniknek szokása összekeverni a féltékenységet a szerelemmel.
2016. ápr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!