Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok erről a helyzetr...

Mit gondoltok erről a helyzetről? Nekem kell bocsánatot kérnem?

Figyelt kérdés
Összekaptunk egy kicsit a legjobb barátnőmmel. Én 31 éves vagyok, ő 28. Az ő férje 13 évvel idősebb nála (43). A barátnőm 22 évesen, egyetemistaként jött össze a férjével, s amikor munkába állt össze is költöztek. Ezek az infok azért szükségesek, mert a vita abból alakult ki, hogy épp nála voltam pénteken és ment egy műsor a Tv-ben, Vajna Timivel. Erre ő azt mondja, hogy nem bírja ezt az aranyásó csajt...stb. Én ezen meglepődtem, hisz neki is idősebb a férje, és csak annyit mondtam neki, hogy róla is joggal gondolhatnák ezt az emberek. Meg ilyeneket mondott, hogy hogy tud egy ilyen öreg pasival lenni, de könyörgöm az ő férje is idősebb! Erre már láttam, hogy megsértődött. Azóta állandóan kitér a találkozóink elől,pl Együtt szoktunk járni edzésre is, de se szombaton, se tegnap nem jött, kiderült, hogy másik terembe ment. Még hétvégén megbeszéltük, hogy ma én vigyázok az ikrekre, mert ő üzleti megbeszélésre utazik Budapestre, tegnap hívtam is, hogy mikorra hozza őket, de azt mondta, hogy anyukája meg tudja oldani, hogy otthon legyen velük, így köszöni, de nem kell fáradnom. Most ezeket mire véljem? Tényleg ilyen hülyeség miatt fog véget érni a barátságunk? Nem gyerekes viselkedés ez kicsit egy 28 éves kétgyerekes anyukától?

2016. ápr. 12. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindketten gyerekesek vagytok..
2016. ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Az "aranyásó" jelzővel nem azt az embert illetjük, aki miközben ő maga is dolgozik összeköltözik egy nála tíz évvel idősebbel, akivel előtte járt, ebben nincs semmi. Ha valaki összeköti az életét egy nagyapja korú emberrel és ha nem tehetné a huszonéves valagát az új ferrariba, akkor nem érdekelné a pasas - innentől lehet valakit esetleg megbélyegezni. Persze, nem korrekt kerülgetni a találkozást mindenféle kifogással. Én a helyében még ott helyben nyugodtan elmondtam volna neked, hogy nincs szükségem ilyen barátra, mint amilyen te vagy, ha ennyire tartod a kapcsolatomat a férjemmel, a gyerekeim apjával.
2016. ápr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
39%
Erről csak annyi a véleményem, hogy ebben a jobban teljesítő országban, az agymosott Orbanisták között, jó találni a barátnődhöz hasonló informált embereket...
2016. ápr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Tényleg milyen gyerekes viselkedés ez a barátnődtől. Végül is csak Vajna Timivel hasonlítottad össze, aki a nála 50(?) évvel idősebb milliárdoson élősködik, míg a barátnőd dolgozik a 13 évvel idősebb férje és két gyerek mellett.. nem is értem, mi baja lehet..? Fú, de örülök, hogy nekem nem jutottak ilyen "jó" barátok.
2016. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De nekem nincs semmi bajom a Vajna Timivel, tehát elvileg ha én hozzá hasonlítok valakit, akkor az nem sértés. A barátnőm is úgy jött össze a férjével, hogy nem volt keresete, míg a férfi elég jól keresett, kirándultak...stb. A barátnőm otthoni munkát csinált, tehát a családján és barátain kívül mindenki csak azt láthatta, hogy odaköltözött a barátja házába és egész nap otthon van.
2016. ápr. 12. 20:29
 6/8 A kérdező kommentje:
3-as elmagyaráznád a kommentedet?
2016. ápr. 12. 20:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj bocsánatot tőle... Mert ha ő nem pénzes pasi áll van együtt hanem ő maga is dolgozó nem elkényeztetett kis Vajna Timi akkor nem érdemelte meg ezt a megnyilvánulást ! De te tudós ha nem fontos neked a barátnőm lehetsz makacs
2016. ápr. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ő férje csak 13 évvel idősebb nála, jó, huszonévesen ez is soknak tűnik, na de azért mégse 50. És abból, hogy előbb elkezdtet a csaj dolgozni és utána költöztek össze, nekem az jön le, hogy nem várta el, hogy eltartsák. Szóval szerintem is sértő volt a hasonlatod, még ha te nem is nézed le Vajnáékat (én se nézem le, mert kb. leszarom vadidegenek életét, de megértem, ha valakit idegesítenek).
2016. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!