Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan köszönjek a volt...

Hogyan köszönjek a volt középiskolás tanáromnak akivel egy baráti összejövetelen fogunk találkozni?

Figyelt kérdés

Egy esti sütés-főzésre leszünk hivatalosak. én 21 vagyok(lány) az említett tanár (férfi) 40 és körüli. Tehát normál esetben nem tegezném le, csak a baráti társaságban 30-35 évesek lesznek akik által én is meg vagyok hívva. Nagy részük a bátyám és nővérem barátai akikkel jóban vagyok olyan 15 éves korom óta. És az úgy olyan fura lenne ha őt nem tegezném... Mert vannak páran akik csak pár évvel fiatalabbak mint ők és a haverjaim. Így nem tudok dönteni. Szerintetek? Magázzam és majd úgyis mondja hogy tegezhetem?

A suliban elég vagy a "tekintélye" pedig aránylag kevés órát tart de valahogy mindenki tisztelettudóan beszélt vele, mármint olyan őszintén tisztelettudóak vele a diákok nem "csak" azért mert tanár. de mégis laza és kedves. Egyébként egy évig tanított.

A suliban elég nagy a "tekintélye" pedig aránylag kevés órát tart de valahogy mindenki tisztelettudóan beszélt vele, mármint olyan őszintén tisztelettudóak vele a diákok, nem erőltetve mint a legtöbb tanárral. de mégis laza és kedves. Egyébként egy évig tanított.


2016. ápr. 13. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű,hogy nem tegezheted le,hiába vagy te a lány,ő az idősebb és a magasabb rangú fél.
2016. ápr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magázzad.
2016. ápr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Odamész hozzá és megkérdezed, hogy nem tegeződhetnétek e, mert fura lenne magázódni... Kb ennyi a nagy varázslat... 40 éves valószínűleg igent fog mondani.
2016. ápr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Jó estét/Jó napot. Ha ő felajánlja a tegeződést, akkor Szia!.
2016. ápr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Ez csak egy volt tanár, nem a Monacoi király... Nem kell betartani mindenbprotokolláris szabályt... Nyugodtan rákérdezhetsz te is...
2016. ápr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Magázódva köszönsz neki, de ha ő letegez akkor te is tegezhetsz, mert különben csendőr pertunak számít, ami parasztság.
2016. ápr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. az utolsó tűnik a legésszerűbbnek, mert ő is magázott minket így ha sziával köszön vissza akkor tiszta a dolog. Bár szerintem sziát fogok neki mondani úgyis :D vagyis nem tudom még de valószínű
2016. ápr. 13. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!