Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gáz lenne ezt csinálnom?

Gáz lenne ezt csinálnom?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz egy ottalvós buli, és csak lányok lesznek ott. Kicsit felvagyok izgulva, parázok mi lesz. Régebb óta érzem hogy vonzódok a saját nemem felé, de remélem elmúlik egyszer. Mivel csak két ágy van, valaki fog velem aludni és lehet hogy beindulnak hajlamaim D: és ettől parázok kicsit.

Azon gondolkoztam hogyha ez bekövetkezne csak hozzá bújok max. és ennyi. Gáz nagyon ez?:((



2016. ápr. 13. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán nem gáz, ennyitől még nem fogják azt feltételezni, hogy a saját nemed felé is hajlasz egy kicsit. :)
2016. ápr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Elég gáz. Mi van ha rajtad kívül senki sem vonzódik a saját neméhez? Meg gondolom az ott alvós buli nem azért jön létre, hogy a nemi vágyaitokat kielégítsétek.

Nem egy ilyen helyen kéne kísérletezned.

2016. ápr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak én érzem úgy, hogy ez egy figyelemvadász tinike kamukérdése..? Mint amikor a divatleszbik csókolóznak a diszkóban, de sehol máshol.
2016. ápr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én leszbikus vagyok, még is sosem kanosodtam be, mikor lányokkal aludtam együtt. Pedig volt, hogy 4-en voltunk egy nagy ágyba összenyomorogva. Ott vannak és kész. Ez kicsit olyan, mintha minden jött-ment barátnőmre ráizgulnék.

Szóval nem hiszem, hogy ettől félned kéne.

2016. ápr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
legyen párnacsata, smároljatok és nyaljatok egymásról meztelenül tejszínhabot!
2016. ápr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Te hogy éreznéd magad, ha valaki, akihez kicsit se vonzódsz szexuálisan, "csak hozzád bújna egy kicsit", hogy valamennyire kielégítse a vágyait? Ez nem sokkal jobb annál, vagy talán még rosszabb is, mint amikor a kukkoló benéz az ablakon és kiveri arra, akit lát. Egyszerűen etikátlan, a te szavaiddal élve igen, gáz. Bírd ki, húzódj távol. Sok a kísérletező kedvű tinilány, majd találsz egyet te is, ne a hetero barátnőiden éld ki magad.
2016. ápr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy az ember vonzódik a saját neme iránt még nem azt jelenti hogy mindenkire rágerjed...
2016. ápr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. ápr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
17-18 évesek vagyunk
2016. ápr. 14. 16:25
 10/10 anonim ***** válasza:

Én már attól fel tudok izgulni, ha mellett ül egy fiú aki tetszik:S Hát még ha mellettem feküdne az ágyon!!

Most alapból valami 2. tinédzserkort élek szexuálisan kb. mindenre rágerjedek, a pasimra folyamatosan.

Úgyhogy átérzem! Mindenképp fogd vissza magad és tégy úgy, mintha semmit nem éreznél! Én is azon vagyok, hogy ne látszódjon rajtam az izgatottság. Nem lesz egyszerű, hidd el:D

2016. ápr. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!