Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm féltékeny...

A legjobb barátnőm féltékeny rám mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha valaki mással csetelek,vagyok,beszélek egyszerre elkezd róla hazugságokat terjeszteni.

Ma egy másik barátnőmmel (rokonom és o.társam is egyben)voltam és szelfiztünk amit ki is tettem Facebookra.

Aztán olyanokat mondott a "BFF"-em hogy az a csaj olyanokat beszél másoknak h. szét akar minket szedni.

Ez nem igaz egyáltalán..csupán csak féltékeny..meg akivel vagyok hirtelen nem bírja..

Mit tegyek?:(

Teszek rá..akkor is leszek másokkal..de ez így nem mehet


2016. ápr. 14. 16:34
 1/5 A kérdező kommentje:

Azzal fenyeget ha továbbra is ennyire jóba leszek vele nem fogja bírni és vége lesz a barátságunknak -.-...

De amúgy ő se más..

Nem egyszer ment mással minthogy megvárjon..

Eléggé feltekennye akar tenni azzal az 5 barátjával :P

2016. ápr. 14. 16:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Jezusom!...Nem volt ma hazi a suliban, vagy mi?! eloszor is, a "BFF" azert legjobb barat, m nem paraszt a masikkal. Ha vki ilyen bunko veled, akkor az nem a legjobb baratod, ennyi
2016. ápr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kezdem énis "BFF"-nek venni

Még 1 húzás és megmondom neki a magamét..

2016. ápr. 14. 17:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős vagy,de ez a legnagyobb bajod? Nem semmi.

Tanulj,és tanulj meg értelmesen fogalmazni. Ez egy rakás zagyvaság amit itt össze hordtál.

2016. ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Összetett lehet a probléma. Előbb mindenképp érdemes lenne elgondolkozni a barátnőd életéről. Hány barátja van, milyen családi viszony (szülei elváltak), stb?

Na már most ha úgy veszed észre nem túl népszerű, kevés emberrel beszél, akkor érthető hogy veled akar lenni.

De valószínű lehet az is hogy szerelmes beléd, és féltékeny mert többet is szeretne tőled.

Figyeld a viselkedését, és ülj le vele beszélgetni!

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!