Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki segít nekem?

Valaki segít nekem?

Figyelt kérdés
Az van hogy a haveromnak meghalt az apukája és nagyon maga alatt van es az anyukája is.. Valahogy fel szeretném viditani es benne lenne az osztály is mert elég osszetarto egy osztály! Szoval otleteket várok! Nem akarom hogy valami hulyeséget csináljon!
2016. ápr. 14. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyni kell őket , nem mulattatni .
2016. ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jo oké de azota eltelt 5 honap és valmit kezdeni kell mert tiszta depresszios......
2016. ápr. 14. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Valahogy éreztetni kéne szerintem velük/vele, hogy mellettük álltok, vagy, hogy így is rengeteg dolog maradt, amiért érdemes élni. Amikor meghalt a nagymamám, nagyon le voltam törve a suliban, és nem segített, hogy mindenki szánakozva nézett. Az ofőm jött oda hozzám, s mosolyogva kérte, hogy idézzem fel a jó dolgokat, megkérdezte, mit szerettem legjobban benne, mik voltak a kedvenc közös pillanataink stb. és utána sokkal jobban éreztem magam, nem csak a szomorúság volt. Ezt mondjuk 5 hónappal később lehet nehezebb kivitelezni, de mondjuk csinálhattok neki egy bulit, nem feltétlenül olyan durvát hanem tudod barátok pizza meg ilyenek, akár egy ofő órán is meg lehetne oldani ha a tanár benne van, meg az apró kedvességek is sokat érnek, jó, a fiúk nyilván annyira nem ilyenek de a lányok megjegyezhetnék, hogy mit szeretnek benne, de tudod hogy csak ilyen mellékes megjegyzésnek tűnjön. Szóval éreztessétek vele, hogy mellette vagytok, és bármit elmondhat, de lehetőleg ne úgy, hogy úgy tűnjön, mintha csak szánakoznátok.
2016. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az ő feladata, hogy ezt a lelki traumát megoldja. fel lehet ajánlani a segítséget, törődést, de ha nemet mond, akkor nincs mit tenni..
2016. ápr. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Világosítsd fel őket leszületési rendszerről, lélekről.
2016. ápr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!