Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez normális? (többi lent)

Ez normális? (többi lent)

Figyelt kérdés

3 nap alatt 4x sírtam el magamat mert nem szeretnék elballagni.

7.-es vagyok de már most hiányoznak a diákok,tanárok,az egész épület ha nem vagyok ott.

Nem akarom a nyári szünetet,a mostani évzárón is megállás nélkül fogok sírni.

De tényleg semmi szünetet nem szeretnék..

Nagyon szeretem.ezt a sulit mit tegyek? :(


2016. ápr. 15. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz semmit tenni. Ha el kell ballagnj akkor el kell ballagni. És ha a suliban tényleg vannak barátaid akkor meg lehet oldani iskola időn kívül is a találkozást
2016. ápr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom..de..a tanárok is úgy fognak hiányozni mint a diákok velük viszont nem találkozhatok meg semmi
2016. ápr. 15. 23:27
 3/4 anonim ***** válasza:
A tanárokkal is találkozhatsz, sőt még az iskolába is visszamehetsz később nosztalgiázni :) Fel a fejjel!
2016. ápr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Én is valami ilyesmi helyzetbe voltam. Kicsivel több mint 1 hónapja. Csak engem még még 3 osztalytarsamat kirugtak. Akik tényleg csinaltak olyat ami miatt kirugtak minket azok elmentek egy másik suliba mi még ketten akik nem csináltunk semmit csak nem köptünk be őket egy másik suliba így a legjobb baráti kör az 3 részre szakadt. Vannak akik ott maradtak a suliba. 2 en másikba még mi ketten is másik suliba. És most 11 és vagyok. Lassan 3 éve ismertem azokat a tanarokat még osztalytarsakat. Nekem is szar volt mert egy sokkal de sokkal rosszabb suliba kerültünk. De nem tudtam mit csinálni. De végül is nem olyan rossz a helyzet. Vannak itt is jofej tanárok. Meg 14 en vagyunk az osztalyba es jofejek. Csak annyi hogy kicsi a terem még az osztaly így a puskazas nehezen oldahto meg xd
2016. ápr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!