Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan segíthetnék a legjobb...

Hogyan segíthetnék a legjobb barátomon? A szülei folyamatosan dohányoznak otthon, és emiatt egész nap abban a füstben van!

Figyelt kérdés

A szülei elég sokat dohányoznak, a barátom meg egyáltalán, sőt nem is akar. De a szülei ezzel mérgezik, mit lehetne tenni? Nem szólhatok bele hogy a szülei mit csináljanak, de szerintem pofátlanság a gyermekükkel szemben ilyet csinálni.

Lenne valami jó ötletetek, megoldásotok?



2016. ápr. 16. 02:40
 1/5 anonim válasza:
100%
Sajnos, aki nem szívja annak duplán káros a cigifüst. Én is dohányzom, van két gyermekem, DE én nem dohányzom a lakásban, hanem kimegyek az utcára rágyujtani... Ez is egy megoldás... 35F
2016. ápr. 16. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyissa ki az ablakot
2016. ápr. 16. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne tartózkodjon mellettük ha cigiznek.Csak van szobája,menjen be,próbáljon meg eljárni és minél kevesebbet otthon lenni.


Nekem legjobb barátnőmék cigiznek a lakásban. Míg barátnőm rágyújt az annyira nem zavar nyitott ablaknál hamar kimegy.De mikor 3-4-en is rágyújtanak inkább bemegyek a szobába és meg várom barátnőmet,mert nem bírok ott lenni.


Semmi se kötelező,gondolom őt se kötelezik,hogy jelen legyen mikor bagóznak.

2016. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%

A szülei folyamatosan dohányoznak otthon

Tehát nem is dolgoznak...

2016. ápr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el a barátodat különböző túrákra, biciklitúrákra például. Hétvégeken mindig kapcsolódjatok ki valahol a természetben, vagy erdőjárásra menjetek, ezek az alkalmak sokat segítenek kitisztítani a tüdőt. és persze nagyon jó programok. Be lehet járni az egész országot.
2016. ápr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!