Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy rám is...

Mit tegyek, hogy rám is figyeljenek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel már nagyon régóta jóban vagyunk. Persze vannak más barátaink is, de valahogy mindig is elválaszthatatlanok voltunk... eddig. Mostanában a baráti körünk egy tagja is sokkal többször csapódik hozzánk mint eddig tette. Ezzel nem is lenne baj, ha kettesben vagyok vele nagyon jól megvagyunk, a gondok akkor kezdődnek mikor mindhárman együtt vagyunk. Olyankor mintha ott se lennék, nem törődnek velem, ha megpróbálok bekapcsolódni a beszélgetésbe meg se hallják amit mondok, ha pedig feladom és csak csendben ülök, az se tűnik fel nekik. Természetesen megpróbáltam velük erről beszélni. Elmondtam, hogy ez nekem milyen rosszul esik, szégyenszemre még egy kicsit sírtam is, ők viszont elintézték annyival, hogy csak hisztizek. Tényleg nem tudom mi mást tehetnék még, de elegem van abból, hogy én legyek a felesleges harmadik.

2016. ápr. 16. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Pont úgyanígy voltam 2 éve. Ezt hívják 3-as ribiskedésnek. Ebből természetesen mikor új iskolába kerültünk kiszálltam. Én is csak felesleges voltam 3.-ként. Ajánlom, hogy keress új barátnőket mert a végén annyira rossz lesz a helyzet, hogy minden este sírni fogsz és anyád pszichológushoz akar vinni. Tapasztalatból mondom.

12/L

2016. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
3-as ribiskedés:D Egyszerű a megoldás: kerüld el őket. Nem a barátnőid. Főleg nem, hogy te nyíltan elmondtad a problémád és nem vették figyelembe.
2016. ápr. 17. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!