Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan ismerősötök aki...

Van olyan ismerősötök aki nagyon fiatalon hunyt el?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 22. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az egyik rokonom 2 évesen.
2016. ápr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Osztálytársam.

10 éves volt.

Ráadásul a legjóindulatúbb ember akit ismertem

2016. ápr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Középiskolában nálunk is volt haláleset, illetve a baráti körben is olyan 20-22 év körül.
2016. ápr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyik évfolyamtársam 13 évesen hunyt el.

Jóban voltam vele,mindenki szerette.


Rákos volt. Halála előtt 2 éven keresztül járt kezelésekre,majd mikor kigyógyult , egy tüdőgyulladás vitte el.

2016. ápr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyik ismrösöm kisfia, 9 evesen..
2016. ápr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Barátnőm kisfia 18 hónaposan egy nem felismert fertőzés miatt, volt tanárnőm gyereke 6 évesen balesetben, középiskolai osztálytársam 18 évesen rákban, másodunokatestvérem 18 évesen balesetben, és egy távolabbi ismerős pár kislánya 3 évesen, veleszületett rendellenesség miatt. Ja meg igen, három házzal lakott mellettünk egy srác, ő 20 évesen halt meg motorbalesetben
2016. ápr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
18 évesen rákban
2016. ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Roland G. ***** válasza:
Barátom 22 évesen.Szörnyű ezeket olvasni!......
2016. ápr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 schamuelson ***** válasza:

Egy unokatestvérem... kislány, csak egy hónapot élt.

Lányom osztálytársa középiskolában, 16 évesen ment el a srác, leukémiája volt.

2016. ápr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Legjobb barátnőm és egyben osztálytársam 18 évesen, balesetben.

Legközelebbi alkalommal, amikor suliba mentünk, az iskolapad az ő felén tele volt virágokkal, mécsesekkel, és a képével, fekete keretben. A padtársa voltam. Még az iskola előterében is volt egy kép róla, amihez virágokat, mécseseket tettek. Sokáig fel sem fogtam, sírni se tudtam, mert az ember ilyen esetben azonnal nem képes szembenézi azzal, hogy egy illető többé nem létezik. Aki nem éli át, nem tudhatja, milyen érzés pontosan ez. De amikor tudatosul a tény, utána könnyebb. Éppen érettségire készültünk, amikor megtörtént, ezért még nehezebb volt az az időszak.

Két év telt el, már tudok sírás nélkül beszélni róla, de ehhez hosszú hónapoknak kellett eltelnie. Sokat sírtam akkoriban minden nap, és kérdeztem, hogy miért történt mindez, de végül viszonylag könnyen elengedtem őt, pedig fantasztikus lány volt.

Semmi sem adhatja vissza a keze melegét és a nevetését, hiába vannak képeim és emlékeim róla. Nagyon fiatalon halt értelmetlen halált, de kénytelenek vagyunk elfogadni, hogy idővel el kell engednünk. Más választás nincs.

20/L

2016. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!