Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitől változott meg ilyen...

Mitől változott meg ilyen hirtelen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban, akivel eddig nem voltam jóban, sőt, nem telt el egy nap beszólások nélkül.Most, egy pár napja, kedves velem, úgy viselkedik, mintha haverok, barátok lennénk.Volt olyan is, hogy amíg a padtársam elment egy szünetben, mellémült, mivel én még ott voltam.Meg tudjátok, vannak azok a tipikus felelsz vagy mersz játékok, nos, mi voltunk nemrég kiránduláson, és persze, azt játszották a többiek, ő is.Egyszer azvolt a "feladata" , hogy adjon egy puszit nekem, mások tudták, hogy ez előtt ki nem állhattuk egymást, ezért milye jó szivatás lenne..Viszont, ő ezt nagy nehezen megcsinálta, megcsinálta, míg a többi lánynak egyből(a többiek mondták,én nem játszottam).Meg volt, hogy egy másik játék közben mellettem állt és "átkarolt" véletlen.Hát én ezekre nem tudtam mást reagálni, csak pislogtam, egyszer-egyszer annyira meglepődtem a vislekedésén. :D Sajnálom, husszúra sikerült.A lényeg, miért ilyen? L
2016. ápr. 22. 17:27
 1/5 anonim válasza:
Egyértelmű, tetszel neki! :)
2016. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom.Ezelőtt sok ideig tetszett neki a legjobb barátnőm.Ehhez ne lehet köze?
2016. ápr. 22. 17:42
 3/5 A kérdező kommentje:
nem*
2016. ápr. 22. 17:42
 4/5 anonim válasza:
Hozzá hogy viszonyul?
2016. ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyjából ugyanúgy ahogy eddig, vele se kedves, se bunkó annyira.Habár a barátnőm sose kedvelte, mondjuk ezt azt hiszem tudja.
2016. ápr. 22. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!