Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha félek hogy...

Mit tegyek, ha félek hogy lecserél a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Elment a szüleivel külföldre, és ott összeismerkedett egy magyar lánnyal. Már beszéltem is vele telefonon, és nagyon jófejnek tűnik, és eléggé elvoltak, én meg szinte már kívülálló voltam. Aggódom, hogy engem majd egyszer csak megun, vagy őt jobban fogja kedvelni, és én ezt nem akarom.

2016. ápr. 22. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
A lány a te legjobb barátod. De vajon te az vagy neki???
2016. ápr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Felejtsd el azt, hogy vagy te vagy az új lány. Ha igazán fontos vagy neki, mindig fog időt szakítani rád és ha ő igazán fontos neked, őszintén megmondod neki, ha az ellenkezőjét érzed.

A legjobb barátnőm jó messze lakik és van egy barátnője, aki most oda ment egyetemre. Aranyos lány, beszéltem már vele, abszolut nem zavar, hogy a barátnőm több időt van vele, mint velem, örülök neki, hogy jóban van a lánnyal.


Ne aggódj, akard magadnak és a barátnődnek is a legjobbakat, esetleg ismerkedj meg a lánnyal, kezdeményezz 3 fős Skype hívásokat, stb : )

2016. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Úgy gondolom bármennyire is fontos vagy neki, idővel tényleg elveszítheted. Gondold csak magad az ő helyébe: elszakad a megszokott környezettől, nincsenek barátai, sőt még az anyanyelvét se beszélik sokan. Talál egy lányt aki magyar, jól kijönnek, és egyezik az érdeklődési körük. Egymásra vannak utalva, így kényszerből is kialakul egy jó barátság, amely idővel legjobb barátságba megy át. Ezzel azt akarom mondani, hogy szinte biztos vele is legjobb barátnő lesz.

Az más kérdés, hogy te is fontos leszel neki, fog keresni és beszélgetni veled. De egyszerűen nem várható el hogy ebben a helyzetben ne így történjenek a dolgok. Nem fogod elveszteni, de biztosan lesz rajtad kívül még egy legjobb barátnője.

A legjobb megoldás az hogy sokat beszéltek, ha lehetőség van rá találkozzatok. Továbbá barátkozz te is másokkal, mert a világ másik felén élő barátnőddel nem fogsz tudni közös programokat szervezni.

Ugyanakkor ne feledkezz el arról, ha újra találkoztok akkor remélhetőleg ismét olyan lesz a viszonyotok mint régen.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát sajnos beteljesült a félelmem, már szinte egyáltalán nem beszélünk, szinte olyan a viszonyunk mint két idegennek. Nekem nagyon hiányzik, de úgy látszik ő jól el van nélkülem is..
2016. aug. 13. 14:16
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ez természetes, hogy külföldre költözve kialakítja az új baráti körét. Sőt! Új környezet, más szokások, valószínűleg jellembeli változásokon is át fog esni. Mint ahogyan te is, aki egy szoros barátnői viszonyra alapozott sok mindent az életében, most meg nem tud mit kezdeni magával. Szerintem fogadd el, hogy belőle ennyit kapsz, örülj neki, ha hazajön, attól még lehettek nagyon jó barátnők, mert más az élethelyzet, és ritkán találkoztok. Ne szakítsd meg ezt a barátságot magadban, alakítsd te is az életedet, de ne barátnőre alapozz, hanem magadra! ;)
2016. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!