Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vágdosom magam, ez nekik...

Vágdosom magam, ez nekik miért baj?

Figyelt kérdés
Szoktam vágni a kezemet, de nekem tényleg van rá okom és nem az a tipikus lefotózom és hajj de menő leszek. Van egy barátnőm, aki megért és van egy barátnőm és egy barátom, akik nem. Csak azt nem értem, hogy nekik ez miért baj, de tényleg nem értem, hogy miért mert nem is látnák, hogy ha nem kérnék meg, hogy küldjem át nekik. Légyszi normális válaszokat, köszii <3

2016. ápr. 22. 23:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel,hogy én nem értelek meg!na szoval:

Ez mire jo? Miért csinálsz ilyen butaságot?Hány éves vagy?

2016. ápr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Azért baj, mert szeretnek, és ha öncsonkításba fogsz, annak nyilván oka van, márpedig a barátaid nem akarják, hogy olyan lelki állapotban legyél, hogy ilyeneket csinálsz magaddal. Az a barátod, aki "megért", az nem foglalkozik veled igazából, főleg, hogy képeket is kérnek, ez mi???? Fordulj szakemberhez a gondoddal, és mondd meg a barátaidnak, hogy ne csináljanak romantikus b-romságot mások problémájából. És jobban jársz, ha meg is szabadulsz ezektől az emberektől.
2016. ápr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 gnoomage ***** válasza:
59%
Na akkor halljuk azt az okot ami miatt értelmes dolog a vágdosásxD Erre sajnos nincs normális válasz, egy síros tini vagy és kész, az egész egy rossz vicc...
2016. ápr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Azért baj nekik,mert aggódnak érted.

A saját bűntudatod, önbecsülésed rombolod vele.

Abba kellene hagynod, tudom nehéz, de a azokat a problémaidat kellene megszüntetni, megoldani, amik miatt csinálod.

Mi a baj? :)

2016. ápr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2016. ápr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem... nincs rá okod... épeszű ember nem játszik az életèvel..
2016. ápr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 eznemlényeges ***** válasza:
42%
Egy embernek nincs rá oka hogy vágja magát. Ez csak a gyenge elmére utal, aki nem tudja elviselni az élet nehéz időszakait. Mindenkinek vannak nehéz időszakai, mégse vágja magát szinte senki sem. A világon vannak nyomorékok, akik bármit megtennének egy egézséges testért, te pedig ezt csonkítod. Ezek a vágások szinte életed végéig megmaradnak, s mindenki látni fogja, hogy milyen szánalmas .
2016. ápr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Miért mutatod meg bárkinek is? Én felnőttként kezdtem, és soha senki nem tudott róla a pszichológusomat kivéve. Ez egy privát dolog.
2016. ápr. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
37%
Na mi az okod, kishercegnő?Halljuk a nagy világfájdalmadat.
2016. ápr. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Nem helyes amit teszel, nem tudod valakivel megbeszélni a problémáidat?

Nem tudhatjuk mi a baj, de ne játaz az életeddel.

Beszélgess a barátiddal, segíteni akatbak, engedd! Nekik, Neked ia jobb lesz

2016. ápr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!