Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, ti hogy oldjátok meg...

Lányok, ti hogy oldjátok meg a férjetek cimboráit?

Figyelt kérdés
Van a férjemnek két barátja, akik külön-külön, elég gyakran ( heti 2-3 este) beülnek hozzánk. A férjem szereti őket, nem akarja megbántani egyiket se, mindkettőnek elég szar élete van. Nálunk mindig van kaja, pia. Múltkor betegen pizsamában feküdtem a kanapén, a férjem mondta neki, hogy beteg vagyok, elmondta, hogy ők is most jöttek ki a betegségből és leült dumálni 2 órát. Nekem kellene ilyenkor büntetésbe vonulni a hálóba vagy a gyerekszobába? Közel laknak, miért nem hívják el néha a férjemet? Reggel 7-től 10 órákat dolgozik, mi is ilyenkor látjuk a két gyerekkel.
2016. ápr. 23. 18:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Én a barátnőimmel mindig gyerekes programot csinálok, rendszerint mikor a férjem dolgozik szombat délelőtt mikor melyikünknél.
2016. ápr. 23. 18:20
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Egyrészt a férj cimboraít nem lehet megoldani, legfeljebb a helyzetet kezelni.


Ettöl függetlenül ezt a férjednek kellene lerendezni, hoyg ha beteg vagy, akkor vagy nem hívja el öket, vagy ha csak úgy beállítottak, akkor megmondja neki, hogy nálatok nem maradhatnak, vagy együtt mennek el, vagy a haverok nélküle.

2016. ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem kellene őket tömni kajával és piával, talán akkor nem jönnének.


ha csak úgy beállítanak, akkor meg meg kell mondani, hogy most nem alkalmas.


ennyi, probléma megoldva. 24990Ft lesz a tanács.

2016. ápr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Férjednek kellene rendeznie. Ilyen beülős, ottragadós embereket lassan lekoptattuk, bármilyen szar életük is van.

Azért ne csesszék már el a mienket sem.

Mindig fontos dolgunk volt, max félóra látogatás, heti egyszer. Nincs kaja, pia kínálgatás, nem vagytok étterem, sem kocsma. Nekik olcsó, kényelmes, ha van hol enni, van hol inni. Próbáld ki: Legközelebb ha éhesek (ők kérik, nem Ti vagytok kínálgatósok,) száraz kenyér, és csapvíz. Jégkocka nélkül, úgy langyosan..Megéheznek, hazamennek.

2016. ápr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!